Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon kevés sárgás folyás,...

Nagyon kevés sárgás folyás, mensi késés utalhat terhességre?

Figyelt kérdés
Vagy valami bajom van?
2010. ápr. 20. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs tipikus terhességi folyás.Ha késik a mensid miért nem tesztelsz?
2010. ápr. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Annyi - teszten tul vagyok már hogy várok inkább mindig pár napot teszt előtt.És mig várok addig általában megjön,félek hogy most is ez elsz.

Am kössz a választ.

Többiek? Várok még válaszokat ☺

2010. ápr. 20. 12:22
 3/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

amúgy ha érdekel,amikor pozitívat teszteltem,semmilyen folyásom nem volt,teljesen száraz voltam.

Ha volt folyásom,akkor mindíg meg is jött utána.

16+2 heteske.

2010. ápr. 20. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia!Azt olvastam, hogy terhességnél inkább átlátszó vagy fehér színű folyás lehet, a sárgás az valami fertőzésre vagy gyulladásra utalhat.Persze ettől még lehetsz terhes, akkor viszont fel kellene keresned a nődokid hogy megnézzen, biztos ami biztos!Szorítok! :)
2010. ápr. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen érdekel.Köszönöm a a választ és gratulálok.
2010. ápr. 20. 13:11
 6/8 anonim ***** válasza:
sajnos folyásból nem lehet semmire se következtetni. mióta késik? és mihez képest számolod a késést? tudod a pé-t és ahhoz?
2010. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem is a sárgás folyás nem túl bíztató, nekem is volt ilyenem egy gombás fertőzés miatt :( De azért én is drukkolok
2010. ápr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A folyásom nem annyira erős szinte nincs is, csak ha van egy kicsi az kicsit sárgább mint szokott lenni.

nekem is volt már gombám meg gyuladásom is akkor volt más tünetem, de most nincs.


Köszi az eddigi válaszokat!

Várok még véleményeket.

2010. ápr. 20. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!