Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért nem akar "beindulni" a...

Miért nem akar "beindulni" a menstruációm?

Figyelt kérdés
Az utóbbi hónapokban mindig a 28. nap reggelén megjött. Rendesen, már akkor rögtön reggel. Most a 12. dpo-n csináltam tesztet, negatív lett. Tegnap "kellett" volna így akkor megjönnie, este óta volt egy kis barnás folyás, de beindulni nem akar. Ilyenkor ezt valami hormon okozza? Már arra is gondoltam, lehet nem volt peteérésem. Terhességet a 2 nappal ezelőtti teszt és a barnázás miatt kizárnám.
2016. aug. 22. 09:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen! A barnázás vérzés előtt hormon problémára utal. Neten sokmindent találsz erről,olvass utána :)
2016. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A luteális fázisban nincsenek nagy eltérések, a nők nagy részének 14 napos, 13-15 között normális. Ha neked a 11. Dpo-n kellett volna megjönnie, akkor túl rövid a luteális fázisod, ami lehet oka annak, hogy nem sikerül teherbe esni. Fontos kérdés még, hogy hogy számolod a Dpo-kat, házilag csak a hőgörbéből számolt Dpo pontos, elfogadható, ovutesztből, nyákból, szurkálásokból nem lehet Dpo-t számolni.


Azt se értem, hogy zársz ki terhességet 10. Dpo-s negatív tesztből, nekem a 15. Dpo-n lett extra halvány az érzékenynek mondott vizeletsugaras Facelle.

2016. aug. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez volt júniusban. Nem jött meg, csak aznap volt egy kis barnázás reggel és este is, görcsöltem is, el is könyveltem, hogy legkésőbb reggelre megjön rendesen.

De nem...

A teszt továbbra is negatív volt.

Aztán egy hét elteltével lett pozitív.

A doki szerint az a barnázás pont a beágyazódás miatt volt, elég későn lehetett peteérésem. Az ultrahang szerint is kisebb egy héttel, mint a vérzés alapján számolva.

Amíg nem jön meg, addig csinálj 3-4 naponta tesztet. Sűrűbben nem érdemes. Ha sokat késik, mindenképp keress fel orvost, ha pozitív, ha nem.

2016. aug. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!