Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 27-én kellett volna megjönnie...

27-én kellett volna megjönnie a szédülésen kívül más tünetem nincs még a mensi előtti tüneteim sincsenek ma hajnalban egy erős hasszurkám volt ennyi. Tegnap volt egy negatív gabriel tesztem reménykedhetek még?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nagyon babagyanús vagy! Az a lényeg, h. ne jöjjön meg és ne legyenek nagyon erős és hosszú görcseid!

Gratulálok, remélem nem kiabálom el!

üdv. 6 hetes mami

2008. okt. 1. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Ez nekem is gyanúsnak tűnik:))Én Celarblue-val teszteltem ésmár a nemvárt napon kimutatta a terheséget. Ha még szóta sem jött meg, tesztelj újra!!!!
2008. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szóta=azóta, bocs. És kérlek majd írd meg, hogy mi az eredmény.Köszi.
2008. okt. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia!Van valami változás?Remélem nincs mert én is babára gondolok!:)
2008. okt. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most is csináltam egy gabriel tesztet és ott van a halvány második csík (de lehet hogy csak beképzelem magamnak )majd holnap veszek egy komolyabb tesztet és megcsinálom mégegyszer puszi mindenkinek!!!!
2008. okt. 1. 14:02
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem 28-án kellett volna megjönnie, és még semmi. Ma reggel negatív lett a teszt. Mondjuk nekem is szurkál a hasam. Egy kis reményt adtál nekem, hogy hátha összejön nekünk is.

Ja, és a halvány pozitív is pozitív!!!

Gratula

2008. okt. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
84%
halvány pozitiv is pozitív.:)
2008. okt. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!