Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pontos ciklussal ki hányadik...

Pontos ciklussal ki hányadik hónapban esett teherbe?

Figyelt kérdés
Most kimondottan az olyan történetek érdekelnének, ahol pontos volt a ciklus, vélhetően nem volt semmi hormonproblema, és így az ovulacioi nagyjából kiszámolható volt. Tudom, 20%. De akkor miért van az, hogy akiknek hónapokig nem sikerül, utána az első ovutesztelos hónapban igen. Akkor ott például csak a peteérés idejét kellett eltalálni.
2016. aug. 27. 09:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyik barátnőmnek napra pontos volt a ciklusa és párjával mind a ketten egészségesek voltak szedtek vitamint,sportoltak, egészségesen táplálkoztak.. És így is a 11. Próbálkozós hónapban sikerült nekik a baba.
2016. aug. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem első hónapban viszont 28 napos ciklussal 10. napon gondoltam a peteérést tünetek alapján majd 22. ciklusnapon pozitív lett a terhességi tesztem szóval nem tévedhettem. Sose késett nagyon max 1 napot a menzeszem és korábban se jött sose így eléggé valószínűtlennek tartom, hogy pont akkor lett volna 24 napos. De nem mindenkinek van 14 nappal ovu előtt, valamivel hosszabb luteális fázis is normális.

Most nincs nagyon pontos ciklusom szülés óta de azóta is az van, hogy ovu tünetei után van simán 18 nap mire megjön.

Pont ezért érdemes 2-3 naponta összebújni az egész ciklus alatt.

2016. aug. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Èn ovuteszteltem.

Nálam eleinte volt ciszta probléma, de elmúlt gyorsan!

28napos ciklus 13.napon volt ovum.

Elotte 33nap es 19.nap volt ovum.

Nekunk 6.hònapban sikerult

A masodik pedig 5hónapban.:)

Mi szinte minden egyes nap egyutt voltunk. Tudtuk h ket naponta kellene, de minket nem erdekelt. Ha kell ugyis sikerulni fog .

Mi 3dolgot tettunk

Szex

E vitamin (ferjem is szedte )

Ovuteszt

2016. aug. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem mindig 29-30 naposak voltak a ciklusaim, mindig megjött pontosan. Problémám, betegségek nem voltak soha, még felfázva sem voltam. Mikor úgy döntöttünk hogy babát szeretnénk a második hónapban sikerült is. Előtte csak megszakításos módszert alkalmaztuk és nem lettem terhes, vigyáztunk. Fogamzásgátlót soha sem birta a szervezetem. 14 hkm
2016. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1.
2016. aug. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem napra pontos a ciklusom, mindig is az volt. Nincs hormonproblémám. Ovutesztelek fél éve, 8 hónapja próbálkozunk, és nem jött még össze a baba... Nem csak ezen múlik.
2016. aug. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem napra pontos ciklussal 2. hónapban sikerült.
2016. aug. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35 napos ciklusaim vannak, amire sokan mondják, hogy az már nem normális stb. Minden hónapban érzem az ovut, most vettem teszteket is, és 21. napon volt, első hónapban összejött :) Előző terhességemnél pedig egy mensi kimaradt, de volt ovu és utána lett pozi tesztem :)
2016. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Csak olyan sokan írják itt, hogy első hónapban összejött, hogy kicsit aggódni kezdtem. Persze tudom, hogy semmi nem törvényszerű.
2016. aug. 28. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!