Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lenne valami esélye a teherbee...

Lenne valami esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
tegnap a mellkasomra élvezett a párom... utána kézzel letörölte, majd olyan 5 perc múlva (szerintem már megszáradt azért) hozzáért a nedves fehérneműmhöz, amit akkor vettem fel. Mennyi lehet az esélye a teherbeesésnek? Számításaim szerint 0... ugyanis nem került a hüvelyemhez, sőt, az anyag "megfoghatta" az "esetleges" spermiumokat, márha még éltek. Csak hát nedves volt.. és ezen most ki vagyok akadva.. de mégegyszer elismétlem, ÉN IS ÚGY HISZEM, hogy nincs terhesség, sőt, majdnem hogy tudom is. Csak jól esne egy kis megerősítés
2016. aug. 29. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tudod ne kérdezz>< elég válasz ez.
2016. aug. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még úgy se 100%, ha beléd élvez. Nem leszel terhes, utána kéne nézni kicsit.
2016. aug. 29. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
😂
2016. aug. 29. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!