Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap és ma pecsételő vérzése...

Tegnap és ma pecsételő vérzésem volt.13 napja késik és elvileg ma van ovum. Lehet még baba?

Figyelt kérdés

Azvösszes teszt negativ. Ma csináltam nem reggeli első hanem olyan 11 óra körül " eröltetett" pisiből ( kb 5 csepp ) clear blue tesztet. Negativ lett.

Lehet hogy van baba? Reménykedem benne. (Fiamnál 6 hetesen mutatta előszőr a teszt a pozitivat)


2016. aug. 29. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi van? Ha ma van ovud, hogy késhet 13 napja?
2016. aug. 30. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Utolso mensi: julis 20-25-ig.

Elvileg 17-en kellett volna most megjonnie.

Naptar szerint ma van.

Naptar aapp szamolja meg okoskodja.

2016. aug. 30. 05:11
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem. Ha 13 napja késik, akkor az azt jelenti, hogy kimaradt egy vérzésed. Attól, hogy neked a kalkulátorod szerint 13. ciklusnapon szokott ovud lenni (mert mintha ezt venném ki a szavaidból), nem jelenti, hogy tényleg akkor van, főleg nem azt, hogy most van, ha nem is menstruáltál.

Ha pedig terhes vagy, akkor pláne nincs olyan, hogy ovuláció.

13 napos késést bőven kimutat a teszt, de nem értem, hogy miért pazaroltál el egyet öt csepp pisire.

Kicsit várj többet, ne igyál sokat, hogy koncentrált legyen a minta, és úgy tesztelj! Ha meg tudod magadról, hogy neked később mutatja ki, akkor legalább reggeli elsővel próbálkozz!!!

2016. aug. 30. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De nem jött meg. Akkor mibek számítod ahoz az ovut.
2016. aug. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem jött meg, akkor hogy legyen ovu???
2016. aug. 30. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ugy nez ki megjott .
2016. aug. 30. 10:25
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit felháborítónak tartom hogy olyan nők akiknek már van gyerekük nem tudják hogyan készül a gyerek,nem ismerik a testüket,nem tudnak egy terhes tesztet a leírásban foglaltak szerint elvégezni és különböző appokban meg kalkulátorokban hisznek.

Legalább biológia órán figyeltek volna oda...

2016. aug. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az előzővel értek egyet teljes mértékben.. Neten simán utána lehet olvasni, mi hogy működik, de ennek ellenére itt kérdezgetnek és összevissza vagy nagyon kevés infót adnak meg, mi meg jósolgassunk a semmiből :)
2016. aug. 30. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó tudni, hogy nem csak én fogom a fejem ezektől a kérdésektől :D
2016. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!