Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes? Ugye nem?

Lehetek terhes? Ugye nem?

Figyelt kérdés

Nagyon megkoszonnem a segitsegeteket,17(inkabb 18) eves lany vagyok,baratommal 5 hete elunk szexualis eletet,megszakitasos modszerrel(mindig pontos!,elotte mosdas stb.) Tudom felelotlen,de sajnos minden modszer kilove,allergia miatt.De jelenkezett az a bizonyos sárga folyás.es mindenhol azt olvasom hogy a terhesseg jele,mast eddig nem nagyon vettem meg eszre.Viszont a megjövésből se tudom megállapitani,mert meg a 7 ev alatt nem allt be rendszeresre,es hol felevet kesik,hol havi 4x jon meg.

Tesztet mikor csinaljak?vagy rogton orvosnal kerdezzem meg?



2016. aug. 30. 22:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Esély van rá, tesztelj!

Van, hogy havi 4x jön meg? Ezzel már rég orvoshoz kellett volna fordulni!

2016. aug. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi egyéb védekezési forma nem jöhet szóba? Nanemár...

Sárga folyás? Az inkább fertőzés lesz.

2016. aug. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Biztos orosz rulettezni akarsz még 3-5-10 évig, amíg gyereket nem akarsz?
2016. aug. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
A sárga folyás nem a terhesség jele.
2016. aug. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Eszter76 ***** válasza:
87%
Ez így nagyon stresszes lesz... annyi féle védekezési mód van! Ha a gumira allergiás valamelyikőtök, akkor szedhetsz fogamzásgátlót (nem mellesleg a menzeszed is rendezheti) vagy használhatsz hüvelykúpot. De mindenekelőtt irány a nőgyógyász! Régesrég el kellett volna menned ennyire rendszertelen ciklussal. Ráadásul nemi életet is élsz. A folyás meg simán lehet pl. gombás fertőzés...
2016. aug. 30. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

1.NEM VEDEKEZTEK? Akkor igen, lehetsz terhes.

2. Rendszeres a szexualis eleted, sargafolyas, zavaros menzesz stb es orvos sem látott.

En inkabb elmennek orvoshoz. Kitudja mibajod meg mit szedtel ossze.. felelotlen vagy. De a Te bajod/dolgod

2016. aug. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%

A te esetedben a legnagyobb ostobaság a megszakításos védekezés. Ha épp késik, még fogsz bolondulni. Tippelni se tudsz, mikor van peteérésed.


Az süket duma, hogy mindenre allergiás vagy.

Gumira is? Latexmemtes gumira? Pesszáriumra? Pharmatex kúpra is? Hüvelygyűrűre? Spirálra? Az összes forgalomban levő tablettára? És 5 hét alatt mind végig is próbáltátok? Az igen!


Maradjunk annyiban, hogy a pasid "allergiás" a kotonra. (Én meg az ilyen pasikra....)

Mivel ki tudja, hány punában járt gumi nélkül, elkaptál tőle egy pofás kis fertőzést. Ha szerencséd van, meddőséget okoz, és többé nem kell ilyen kérdést kiírnod.

De nem baj, mindent a pasikád kényelméért!

2016. aug. 31. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%
Sárga folyás még véletlenül sem a terhesség, hanem annál inkább valami fertőzés velejárója! Havi 4x megjön??? Aztán fél évig nem? És téged nem aggaszt ez? 18. éves vagy, jártál már nőgyógyásznál? Itt az ideje felkeresned, megnézetni magad, és tájékoztatást kérni a lehetséges fogamzásgátlási lehetőségekről!
2016. aug. 31. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
73%
Sárga folyást nem terhesség jele, hanem fertőzés. Menj el orvoshoz eloszor is mert ez nem normális hogy igy jon meg es o tud mondani majd neked olyan fogamzásgátlót amit használhatsz
2016. aug. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Sárga folyás nem terhesség, hanem fertőzés.

A megszakításos módszerhez pedig: tavaly megszakítás mellett estem teherbe, minden "előírás" betartása mellett. Valaki igazán felvilágosíthatná már a fiatalokat a védekezési módokról és azok hatékonyságáról. Nem elvárható, hogy maguktól tudják, de mint látni... tudniuk kéne mégis.

Össze-vissza ciklus nem normális, fordulj nőgyógyászhoz, hogy segítsen beállítani a ciklust. 7 év után már rég be kellett volna álljon...

2016. szept. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!