Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gyakori menstruáció, teherbees...

Gyakori menstruáció, teherbeeshetek?

Figyelt kérdés
Ha rendszertelen a vérzésem,nagyon gyakori,vagy épp hónapokig meg se jön..de inkabb gyakori.Es sajnos fogékony vagyok hüvelyi fertőzésekre is(gomba,gyulladás) ezek melett teherbeeshetek?

2016. aug. 30. 23:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Mivel van menzeszed igen, bármikor.

Talán nehezebben, de nem akadály.

Egyebkent sztem mar tettèl fel kerdest. Nyugi mennek majd valaszok.:)

Nem vagy terhes...ha te vagy az (ùjra)!!fertozes sem akadaly igazabol..

2016. aug. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem 14-15napos ciklusaim vannak általában.Természetesen peteérésem magától nincs.3.babámat várom,mind3 Clostilbegyttel fogant,így van peteérés és 28-32 napos ciklusok.

Hődet méred?Ovutesztelsz?Hormonsort nézettél?

Jó lenne kideríteni van e pé-d,mert ha nincs akkor nincs mire várni.Nekem most a 3.-nál már nem is mondta az orvos,hogy próbálkozzunk spontán,rögtön küldött vérvételre,írta fel a gyógyszert amikor mondtam h ismét babát szeretnénk.

2016. aug. 31. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!