Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet e gond, ha nem valtozik...

Lehet e gond, ha nem valtozik napok ota a tesztcsikon a csik erossege?

Figyelt kérdés

4+5 hetben jarhatok, valamikor a napokban kellene megjonnie, altalaban nem valami pontos. Jelenthet problemat ha az utobbi 3 nap nem erosodott a csik?

Nem termelodne a hcg hormon? Vagy egyszer csak atvalt sotet csikra es csak en aggodom tul?

Elso terhessegem, azert vagyok tapasztalatlan!

Valaszokat koszonom!


[link]


2016. aug. 31. 09:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem semmi gond nincsen,nagyon szépen látható az erősödés,ez a teszt nem mindig erősödik annyira.Nagyon jó ez,ne aggódj! :)
2016. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugyanez volt, ráadásul lombikkal, viszonylag alacsony HCG-vel indítottam. A 3. teszt után, ami szerintem nem erősödött úgy belelovalltam magam, hogy baj van, hogy már temettem az egészet, holott volt (igaz nem sok) terhességi tünetem. Aztán úgy döntöttem, hogy nem idegesítem magam és nem tesztelek minden nap. Persze kb 3 napig bírtam, akkor mintha erősebb lett volna, de a többit már mérgemben kidobtam, szóval össze sem tudtam hasonlítani. Felesleges volt az egész, mert lehet, hogy lassabban indult, de most szépen alakulgat a terhesség. Ne keseredj el, lehet, hogy nem egyformán koncentrált a vizelet! Ezek az első hetek idegőrlőek! Amíg nem vérzel és esetleg van egyéb tüneted, nem kell aggódnod!
2016. aug. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szép erős tesztek, ez sose lesz sötétebb. Semmi baj nincs, hagyd abba a tesztelést, pisiteszttel úgysem lehet hcg szintet mérni, nem arra való.
2016. aug. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a gyors es megnyugtato valaszokat! Remelem minden rendben lesz!

Tuneteim nem nagyon vannak meg, a melleim amik kikerekedtek es elnehezultek valamint az utobbi 2 nap lekellett dolnom delben aludni. :D

2016. aug. 31. 10:36
 5/11 anonim ***** válasza:
Semmi gond!:-)
2016. aug. 31. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A terhessegi teszt nem hCg SZINT meresre valo. Tehat ne aggodj.:)
2016. aug. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem is olyan erős volt pont ez a fajta tesztem mint neked az utolsó kettő. Persze én is megijedtem hogy miért nem erősödik. De ez egyáltalán nem számít, nem mindegyik teszt ugyanolyan erősségű, és ez csak arra szolgál hogy kimutassa a terhességet. Tehát ne aggódj, ezek szép pozitív tesztek. :) (19hetes kismama)
2016. aug. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!!!

Tudtok nekem terhesseg alatt hasznalhato fajdalom csillapitot ajanlani? Termesztesen nem napi szinten van ra szuksegem, de sajnos gyakran van fejfajasom ami magatol nem mulik el. :(

2016. aug. 31. 12:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom az első három hónapban egyik sem ajánlott. Utána pedig a panadolt javasolták. De mindenképp kérdezd meg az orvosod. Esetleg ilyenkor nem tudsz lepihenni? Vagy én mondjuk egy lightosabb tejeskávét szoktam inni a vérnyomásom miatt. Nekem például a lumbágóm jött ki a legelején de annyira hogy fel sem bírtam kelni,es sajnos ki kellett fekudnom semmit nem vettem be. :(
2016. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 H_Vivien ***** válasza:

Én egy tesztet csináltam annó a kisfiamnal kb. olyan volt, mint Neked a 29-i. Én nem tesztelgettem többet, vártam pár napot és mentem dokihoz. Minek teszteljek, pozitív lett, a többi infó a doki dolga.

Ne aggódj, szép pozitív tesztek, boldog babavárást :)

2016. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!