Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A terhességet kimutató tesztek...

A terhességet kimutató tesztek mennyire megbízhatóak?

Figyelt kérdés
Mivel ebben a hónapban rendhagyóan éreztem magam, még a várt vérzés napja előtt néhány nappal tesztet csináltam (x-epil teszt, negatív lett). Mivel ez nem mutathatott pontos eredményt, a vérzés várható első napján csináltam mégegy, ugyanilyen típusú tesztet, ez is negatív lett. Mivel a tüneteim nem múltak ( has keménysége, hányinger) és még ekkor sem jött meg, vettem egy digitális clearblue tesztet, a vérzés várható 3. naján, de ez is negatív lett. A tüneteim nem múltak és még mindig nem jött meg, ez lehet azért, mert ebben a hónapban volt köztivérzésem?
2016. aug. 31. 13:50
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Vegyél egy másik félét az majd megmondja.
2016. aug. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A vérből végzett HCG teszt a legbiztosabb, az otthoni tesztek csak azt a hormont tudják a vizeletből kimutatni, ami már kiürült a szervezetedből. Ha alacsony a vizeletben a hormonszint, jelezhet negatívat. Laborban fizetősen is lehet HCG vizsgálatot kérni, pár ezer Ft és akkor nem kell beutaló. Vagy várhatsz még pár napot és újra tesztelsz.
2016. aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már vettem három félét. Egyébként volt már, hogy késett két hetet..
2016. aug. 31. 14:02
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha 3-at is csináltál, az megbízható. Főleg, ha tudod is, hogy szokott késni, akkor lehet, hogy most is később volt a peteérésed és késik. Okozhat hányingert nőgyógyászati betegség is, ami egyben okozhatja a késést is. Szerintem érdemes megnézetned dokival, nem pár nap, de 2 hetes késéskor mindenképp.
2016. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát, eddig mindig pontos volt, kivéve azt az egy alkalmatbamikor két hetet késett. Akkor is tesztelgettem, azoknis negatívak voltak. Az, hogy hat napig volt pecsételő vérzésem,befolyásolja, hogy megjön-e? Őszintén nem szeretnék több tesztet venni mert nagyon sok pénzem elment rá.
2016. aug. 31. 14:15
 6/9 anonim ***** válasza:
Eléggé megbízhatóak.. Ha jól látható pozitív lett a teszt és nem nagyítóval kell keresni meg szerkeszteni akkor valószínűleg terhes vagy.. Azért mondom hogy valószínűleg mert biztosat csak a nőgyógyász tud mondani ;)
2016. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem pl csak 1 héttel később mutatta ki a teszt. Várj par napot es tesztelt megint
2016. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szerintem befolyásolhat a köztivérzés, mert: lehet, hogy az előző egy peteérés nélküli ciklus volt. tehát a pecsételés 1. napjától számold a mostani ciklusod
2016. szept. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
az otthoni vizeletes hCG tesztek érzékenysége is bőven 90% fölött van, ha a megfelelő időben használják. 3 féle tesztnél gyakorlatilag elhanyagolható a tévedés esélye.
2016. szept. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!