Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A nemvártig még van 4 napom,...

A nemvártig még van 4 napom, és több, mint 1 hete hasszurka meg puffadás. Amikor együtt vagyok a párommal bizonyos póznál nagyon fáj. Ez mitől lehet? A hőm ma reggel is 36,7volt. Esély?

Figyelt kérdés
2008. okt. 1. 16:39
 1/9 A kérdező kommentje:
még annyi...amikor meg van akkor érzek ilyet a hasamnál ott alul.
2008. okt. 1. 16:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem majd ki fog derülni, TÜRELEM!
2008. okt. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
A puffadás valami kajától is lehet, miért kell rögtön "húúú most biztos ez a terhességtől van"? Valóban rémes ez a türelmetlenség.
2008. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem ettem ma semmit mert nem kívantam. amugy meg szertnék babát. és ha csak "ilyen"kedvesen tudsz válaszolni akkor minek válaszolsz????? hihetetlen,h milyen emberek vannak. lépj tovább ha nem tetszik a kérdésem.
2008. okt. 1. 17:28
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
hát igen más olvasni ezeket a kérdéseket ,de aki babát akar de nagyon annak bizony vannak ilyen kérdései és sokan a saját türelmetlen kérdéseit meg észre sem veszik.kedves kérdező. ne foglalkozz az ilyen emberekkel. akik babát akarnak és már régota brobálkoznak bizony ez a kérdés természetes. én is minden pici jelet figyelek magamon mikor nemkéne megjönnie. és szomoru is vagyok meg nemis mikor érzek valami furát,mert lehet menzi jele is.a hőd az jo,csak mégkicsit emelkednie kéne.37 fölött már lehet mégjobban reménykedni. sok sikert.
2008. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást:)
2008. okt. 1. 17:38
 7/9 anonim ***** válasza:

nagyon szépen kérek minden türelmetlen válaszolót, hogy inkább lépjen tovább!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

neked pedig kitartást! még bármi lehet.

2008. okt. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
64%
Akiben nincs semmi együttérzés, az ne válaszoljon a babát akaróknak. Én is figyelek mindent magamon, hogy észrevegyem ha lesz vmi szokatlan, vmi más, és akkor nagyon boldog leszek. + eredményt kívánok!!! (nekem is pár napom van, de gyakori pisilésen kívül semmi tünet)
2008. okt. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
szia.én is figyelek mindent magamon,teljesen átérzem amit te.értelmetlen emberek meg mindig is voltak,de megkérem őket akkor tényleg lépjenek tovább ha nem tudnak normálisak lenni.:)
2008. okt. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!