Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom volt e vagy még...

Bea026 kérdése:

Nem tudom volt e vagy még várható a peteérés?!

Figyelt kérdés
Ciklusom 17. napján vagyok 3. napja színtelen szagtalan vizes folyásom van. Lehetséges, hogy még nem volt peteérés? Eddig mindig a 14.15. napon volt nyúlós nyálkás, de most ilyet nem tapasztaltam. Védekezés nélkül 12. napon voltunk egyutt, viszont 13.14. napon megszakitasos módon. Az utolsó két ciklusom 27 napos volt.
2016. aug. 31. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Használj ovulációs tesztet
2016. szept. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha tudod kb. az alaphődet, akkor a következő napokban mér hőt reggel és ha emelkedett, akkor már valószínűleg volt. (nekem pl. ciklus elején 36.5 körül, második felében 37 körül szokott lenni. )
2016. szept. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezt ebből így nem nagyon lehet megmondani. De nem igazán értem a helyzetet, most akartok babát, vagy sem? Mert hogy 12-én rendesen együtt voltatok, utána meg megszakítással. És azért a 12. nap már bőven a termékeny időszakodban volt.
2016. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!