Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Eddigi jel arra utal?

Eddigi jel arra utal?

Figyelt kérdés
Par napja voltunk egyutt a parommal es gyereket szeretnenk tehat belem ment minden szepen kifejezve..ma mar aprot fajdogalt a hasam mintha meg akarna jonni es pisiltem az elobb es aprocska cseppek (ver) volt a wc papiron.1 het mulva kell megjonnie mar nagyon izgatott vagyok veszek majd tesztet de szerintetek? Csak rendesek lecci. 26/N bocsi az ekezet hiany miatt..
2016. szept. 4. 20:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az a "pár napja" legalább egy hete volt, akkor talán lehet beágyazódásos vérzés.
2016. szept. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A pár nap mit jelent?(4-5,2-3)(Ez után pontosabb választ tudok mondani)
2016. szept. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
5 napja
2016. szept. 4. 20:30
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy igen vagy nem! Ettől konkrétabbat senki nem fog neked mondani!
2016. szept. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalat: ne keresd a jeleket, mert meg fogsz bolondulni!


Tudom, hogy nem könnyű, és jó lenne, ha...

Nálam is ez volt: a végén minden hónapban olyan perfekt terhességi tüneteket produkáltam, hogy csak na. De a teszt negatív.

Volt, hogy annyira akartam, hogy ne jöjjön meg, hogy tényleg késett! De terhesség sehol.

A végén hol 23, hol 34 napra jött meg, teljesen felborult a hormonháztartásom, mindezt idegi alapon: ennyire rágörcsöltem a babára.


Idén júniusban kiakadtam, hogy elég volt, feladom. Élvezem a nyarat, majd utazhatunk, új szakmát kezdek szeptemberben, stb: nekem most nem kell gyerek. Megvárom, hogy megjöjjön és elkezdek fogamzásgátlót szedni.

Egy pici terhességi tünetek nem volt. Semmi. Csak épp nem jött meg. ;)


14 h km

2016. szept. 5. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is abban a hónapban lettem terhes, ami teljesen esélytelen volt. Pont peteérés körül 6 napig nem voltunk együtt, elutaztam.

Éppen ezért csak élveztük a szexet, és nem gondoltam a babára.

Aztán pozitív lett a teszt, és az uh-kon rendre megerősítik, hogy egy héttel hamarabb fogant.

Ne keresd a jeleket, főleg, ilyen hamar ne! Tudom, hogy ez a legnehezebb, sok-sok csalódással teli hónap van mögöttem is.

Drukkolok azért, és majd írd meg, mi volt!

2016. szept. 5. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha az ember gyereket szeretne minden érzés ami eddig is meg volt sokkal erősebb lesz, és hajlamos terhestünetnek gondolni. Ne figyeld ezeket, mert nagyot csalódsz utána.
2016. szept. 6. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Most még negatív lett a teszt de még szerintem korai mivel 1 hét múlva kell jönnie a nem vártnak..ha késik majd aznap újra tesztelek..remélem.:(

Köszi mindenkinek!:)

2016. szept. 6. 17:06
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne pörögj rá ennyire. Nagyot fogsz csalódni ha megjön. 1 héttel mensi előtt még nincs terhesség, ezért nincs értelme tesztelni.
2016. szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi lett?🙂😊
2017. jan. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!