Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Málnalevél teát a ciklusban...

Málnalevél teát a ciklusban meddig kell inni?

Figyelt kérdés
Az amikor pozi az ovu tesztem vagy amikor újra negazív vagy melyik? Mert ugye ovulációig lehet inni? De meddig? Amikor már megtörtént UTÁNA tegyem le? Van akinek segített vagy változtatott valamit a tea hatása?
2010. ápr. 21. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! En a mensim elsö napjan kezdtem el inni a teat 3 poharral naponta majd amikor megvolt az ovulaciom( ovuteszt elsö napja pozitiv)akkor folytattam a palastfüvel. Többet nem kellett teat innom mert igy sikerült teherbe esnem...9 hete volt :-)
2010. ápr. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtál! Gratulálok! Ez volt az első teás hónapod és sikerült is?!? Mert én most teázom először. Boldog babavárást!
2010. ápr. 22. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!