Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok és a partneremmel július elején voltam együtt. Gumival védekeztünk és utána meg is jött rendesen rá kb 4 hétre. A biztonság kedvéért csináltam azért egy tesztet mi után elmúlt a mensim és negatív lett. Azóta már még egyszer megjött időben kb 2 hete de pár napja úgy érzem mintha fel lenne dúzzadva a méhem. Igaz, semmi más terhességre utaló tünetem nincs és ez is csak most jelentkezett viszont ez nagyon zavar és nem tudom hogy ilyenkor mi a teendő.

2016. szept. 5. 19:07
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Még nem voltam terhes, de szerintem ha meg volt a menstruációd és negatív lett a teszt is, akkor nem vagy az. Mellesleg ha júliusban voltál a partnereddel, akkor 2-3 hónapos lennél már és szerintem a hasadon is észrevennéd.
2016. szept. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Lehetni lehetsz, de nem vagy.
2016. szept. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
16%
nem akarsz gyereket ne szeretkezz ez az egyetlen tuti mód... azt az 1-2 % kockázatot vállald de többet ne(védekezzetek) és jó eséllyel nem lesz.
2016. szept. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem vagy terhes. :)
2016. szept. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!