Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nektek volt a beagyazodasnak...

Nektek volt a beagyazodasnak jelei?

Figyelt kérdés
A kerdesem az lenne hogy volt aki erzett valamit vagy voltak jelei a beagyazodas koruli idoben? Ha igen, mik voltak a tunetek? :)

2016. szept. 5. 21:10
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
A nők 5% nãl jelentkeznek tunetek es 2,5% èrzékeli/itêli meg helyesen!! Âllitolag....szval ritka..
2016. szept. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Igazából én nem nagyon figyeltem már a testemet mert épp le mondtunk már a babáról.. Arra emlékszem hogy nagyon szúrt görcsölt a hasam le nyilalt a fájdalom a hüvelyembe alig bírtam kiegyenesedni annyira fájt hogy zokogtam.. Azt hittem meg fog jönni már nagyon sokat késett és a tesztek negatívak voltak.. Rá egy hétre pozitív lett a teszt a doki 5 hetes terhességet állapított meg. Most vagyok 22 hetes
2016. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Négy beágyazódással a hátam mögött azt tudom mondani, hogy SEMMI! Nekem az a véleményem, hogy nem lehet érezni, illetve utólag sokmindenre rá lehet fogni (itt szúrt-ott szúrt, stb.), ami megtörténik amúgy az emberrel kb. minden ciklusában, csak amikor nem akar gyereket, ezekkel nem foglalkozik. Tapasztalat, a legtöbb szurkát olyankor éreztem, amikor baba se volt, lestem magam, mint egy vadászó sas, hogy na, talán ez a szurka az volt, jaj, mintha görcsölt volna és így tovább. Ó, hány pecsételésbe akartam beágyazódásos vérzést beleképzelni... Amikor beágyazódás volt, na akkor nem volt pecsét.


A négy beágyazódás sajnos nem négy gyereket jelent, egy babám született meg, szóval van néhány év ciklusfigyelési tapasztalat a hátam mögött.

2016. szept. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem is rettentően nyilallt az a petefészkem, ahol előtte egy héttel éreztem az ovut. Más ciklusban nem volt ilyen, se ehhez hasonló ovu után. 17 hkm
2016. szept. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Szia. Nekem ma reggelre kicsi pecsételő vérzésem volt (barnás cucc) 12nap múlva kéne megjönnie. Soha nem volt eddig 2menszesz között vérzésem sem folt sem semmi. Talán beágyazódás lehet. Olvastam, hogy lehet ilyen :) ja és picit szúrkál a hasam is.
2016. szept. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
82%
Annyi "jele" volt hogy 1 héttel hamarabb kezdtem görcsölni, pont ugyanúgy, mint mielőtt megjön. Pontosan ugyanúgy. Gondoltam is, hogy na ezt elvétettük, mert röidebb ciklussal számolva a menstruáció végén kellett volna aktívkodni, de azt nem tettük. Végül nem jött meg, 3 napos késésnél kezdtem gyanakodni.
2016. szept. 6. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Pecsételö barnás vérzés.
2016. szept. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon begörcsölt a hasam, nem bírtam kiegyenesedni. Barna folyást és rózsaszín pecsételést tapasztaltam. Igenis van aki megérzi.
2016. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem volt mar 18,20napon pl pecsetelo verzesem de baba nem volt akkor nemis terveztuk. Vedekeztunk
2016. szept. 7. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!