Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovu utáni napokban szurkáló...

Ovu utáni napokban szurkáló érzés a petefészeknél és testápolószerű fehér folyás?

Figyelt kérdés
Ha jól gondolom, vasárnap környékén lehetett az ovum. Már napokkal előtte éreztem kis feszítő érzést a bal petefészkemnél mozgásra, Ez már szombatra megszűnt. Hétfői napon (már a vélt ovu után) sűrű, testápoló szerű fehér folyás. Nem sok, és ha jól gondolom, ovu után ez természetes is. Ami nekem furcsa, hogy tegnap estétől néha érzek ilyen pici, tűszúrásra hasonlító érzést a bal petefészkemnél. Ahol napokkal ezelőtt a feszülés is volt. 1-2 másodperc az egész, majd hosszú órákig semmi. Aztán megint. Ez vajon mi lehet? Megmondom őszintén miért érdekel... Mert pénteken ugyan együtt voltunk, azóta viszont nem. :( És ezért aggaszt ez a tűszúrásra hasonlító kis érzés ott lent. Én abban bíztam, már megvolt az ovum, de akkor mi lehet ez?
2016. szept. 6. 13:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Lehet mégsem volt még ovud, csak próbálkozott. Beágyazódáshoz meg még korai lenne.
2016. szept. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!