Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 14 napja késik, múlthéten...

14 napja késik, múlthéten volt egy halvány pozitív tesztem, most meg egy negatív, és barnázom már 3 napja. Valami baj lenne Szerintetek? Valakinek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
2016. szept. 8. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol sajnos nem lest baba valoszinuleg. Sajnalom!
2016. szept. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az nagyon nem jó, ha a halvány teszt nem erősödik, sőt, negatív lesz. Ehhez jön még a barnázás ...

Szerintem kémiai terhesseged volt, azaz elindult valami, de megszakadt.

Sajnálom.

Azért dokinal nézesd meg, ő lát -e valamit.

2016. szept. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Még barnázás előtt még semmi panaszom nem volt. Első terhességem lenne , 5.hetes lehetek, de holnap mindenképpen elmegyek orvoshoz.
2016. szept. 8. 10:12
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sajnálom, de ez vetélés. Mindenképpen menj el orvoshoz, meg fogja majd nézni, hogy a vérzéssel teljesen kitisztult-e, valószínűleg hamarosan beindul a vérzés.

A jövőre nézve pedig a legjobbakat kívánom.

2016. szept. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Olcsó teszteket vettem, sajnos nem engedhetem meg magamnak a drágát, és nem reggeli vizeletből csináltam a teszteket , tanyán élek és itt nincs gyógyszertár , de mire beérek nagy városba az sok idő.
2016. szept. 8. 10:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nàlam is barnazasal indult be a vetélés!! Mihamarabb menny orvoshoz föleg ha elkezdenél darabosan vérezni!
2016. szept. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem akarom elveszíteni!
2016. szept. 8. 10:35
 8/11 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, de ez nem akarás kérdése. :(

Minél előbb menj el orvoshoz, lehet hogy egy kis hormonpótlás még menti a helyzetet, de készülj fel lélekben, hogy nem fog jó hírt mondani az orvos.

2016. szept. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha 2 hete késik akkor már 6 hetes lehetsz.Ilyenkor már látni embriót esetleg szívhangot is.

Menj orvoshoz,akár nőgyógyászati ügyeletre h van pozitív teszted de barnázol\vérzel.

Az h nem akarod elveszíteni kevés!Ha meg sem próbálod kideríteni h egyáltalán megmenthető e.Bár a negatív teszt nem valami biztató.

2016. szept. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Ma voltam orvoshoz, már nem látott semmit, annyit mondott h késett a menstruációm.

jul28an volt meg utoljára és aug25én kellett vna jelentkeznie , halvány pozi tesztem is volt 2 hete, szerdán egy negatív , tegnap elkezdtem vérezni , teszteltem és az is halvány pozi volt. Lehet ez tényleg kémiai terhesség volt vajon?!

2016. szept. 10. 16:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!