Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hallottam errol a palastu...

Hallottam errol a palastu tearol es malnalevel tearol amitol elvileg egyszerub a teherbeeses. Ez igaz? Valakinek bevalt?

Figyelt kérdés
Hogyan is kell ponosan alkalmazni?
2016. szept. 8. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sajna csak rosszat tett. Ezekkel ovatosan kell. Kerd ki orvos tanacsat
2016. szept. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Jaj most latom csak milyen helytelenul irtam. Elnezest kerek :-P

Hogy hogy rosszat tett?

2016. szept. 8. 11:47
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jott meg 65napig, aztan meg ketszer jott meg fel ev volt mire helyreallt mert abbahagytam 4honap utan...
2016. szept. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Csatlakozom!!

Nekem is kitolta a palástfű te a vérzésemet, a végén csak gyógyszerrel jött meg, majdnem 60 napra. A következő meg 24 napra.


Missed ab után kezdtem el használni, hátha segít, de inkább csak hátráltatott. Lehet, ha nem keverek be, már előbb sikerül teherbe esni.

Mindenféle tea nélkül sikerült.

2016. szept. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gratulalok neked :-) mi mar negyedik honapja probalkozunk...sikertelenul :-(
2016. szept. 8. 12:33
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia E vitamint szedjetek, a párod is és te is, nekem az (is) segített. 8 hónap próbálkozás után kezdtem el szedni, utána a második hónapban jött össze.
2016. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszt :-)
2016. szept. 8. 13:26
 8/9 anonim ***** válasza:
Elso es 3.vagyok. minke is az E vitamin segitett meg a 8-9honap szenvedes utan kezdtuk szedni mind a ketten 10.hònap kornyeken pozi tesztem lett.:) hajra
2016. szept. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Én ellenpélda vagyok, nekem bevált a palàstfű tea.

Vetélés után kezdtem el inni, a második teás hónapban terhes lettem.

A palástfüvet az ovutól kell inni a menstruációig. Nekem nem tolta el a ciklusom.

Napi max 2 csésze,egy csésze kb 2dl, bele egy nagyobb teáskanál teafű.

Amikor pozi lett a teszt, akkor is folytattam az ivását kb 10 hetes korig.

A babával minden rendben, túl vagyunk 13 héten.

A tea is egy gyógymód, annak használ, akinek progrszteron alulműkodése van, mert arra hat. Ugyanígy, tüdőgyulladásra hiába iszol lándzsás utifüvet. Nem csodaszer, általános gyógyszer, mert olyan nincs.

2016. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!