Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk. Árt néha az...

Babát szeretnénk. Árt néha az arc-dekoltázs szolárium? És a Férjemnek?

Figyelt kérdés

Babát szeretnénk egy éve már,a vizsgálatok folynak..

Vettem arcszoláriumot ami dekoltázsszoli is egyben(az arcomon lévö pattanások miatt vettem hogy száritsa le öket mert más nem használ)ha kiderülne hogy terhes vagyok nem ártok vele?A Férjem is használja,nem árthat a spermáinak?

Létszi segitsetek!

Köszönöm szépen!


2010. ápr. 22. 18:44
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát látom még senki nem írt Neked...sajnos.

Szerintem nem árt, csak ha teljes testszoli lenne, de talán vmi olyan oldalra írj, ahol orvos válaszolj, mert Én ezt csak úgy gondolom. Sok sikert!

2010. ápr. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, dehogy, miért ártana?
2010. ápr. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Csak érdekelt hogy nem e árthatunk a baba projektnek
2010. ápr. 23. 13:51
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziia :) Egy baba oldalon olvastsm hogy mit szabad és mit nem : Jót tesz a napi egy-másfél óra könnyû séta, meleg idôben, félárnyékban a napozás. Tilos viszont a napozás 11–16 óráig, a szolárium (kivétel az arcszolárium) és a szauna.
2010. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!