Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megnéznétek? Mintha az alsón...

Megnéznétek? Mintha az alsón lenne valami? Élőben a felsőn is talán. De lehet hogy csak odaképzelem!

Figyelt kérdés

[link]



Válaszokat előre is köszönöm!



2016. szept. 13. 14:00
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
jah, mensim elég változékony , Metformint szedek PCO miatt. Így a mensire nem tudok hagyatkozni.
2016. szept. 13. 14:04
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Az alsón mintha látnèk valamit, de azért nem tudnám azt mondani rá, hogy pozitív.Pár nap múlva szerintem tesztelj újra.
2016. szept. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod. Nyilván nem veszem én sem pozinak, mert azért eléggé kétes. Ha hétvégéig sem jön meg mindenképp tesztelek mégegyet !
2016. szept. 13. 14:14
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mintha lenne valami : semmi

Majd pár nap múlva tesztelj,drukkolok

2016. szept. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszod kedves Második :))) (megmosolyogtattál) ! Lehet hogy igazad van :))))))


természetesen tesztelek néhány nap múlva !


Megy a Zöld kezecske !

2016. szept. 13. 15:03
 6/16 anonim ***** válasza:
63%
Az alsón látszik valami valóban, de a második csíknak szerintem nem ott kellene lenni... Legalább is az én tesztjeimen közelebb esik egymáshoz a két csík. Anno engem is bolondnak néztek, hogy belelátom, ami nincs, de mégis nekem lett igazam. :) Drukkolok! ;)
2016. szept. 13. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Az előző kommentem a 4-esnek, a 2. válaszadónak szólt!


Kedves utolsó, köszönöm szépen a drukkot. Hát néhány napot várok és kiderül. akkor tesztelek ismét.

2016. szept. 13. 15:14
 8/16 anonim válasza:
Tegnap délutáni nekem is kb. ilyen volt.
2016. szept. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

És azóta teszteltél kedves utolsó ? :)


Mi lett az eredmény ?

2016. szept. 13. 16:16
 10/16 anonim ***** válasza:

Sztem az alson van masodik de szint nem latok h szurke vagy rozsaszin.

Drukkolok!!:) irj majd hogy, hogyan alakult

2016. szept. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!