Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Barnás pecsételés mensi...

Barnás pecsételés mensi helyett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Tudom hogy millióan kérdezték már biztos itt ezt,de kérlek segítsetek. Párommal babát szeretnénk,15.ére nem várom,vagyis vártam volna de tegnap egy csepp rózsaszín folyásom volt ami kb borsonyi mennyiség volt és elmúlt. Ma délután pedig barnás folyás,de bugyin wc papiron nem látszik csak ha papirral feljebb nyulok. mi lehet ez? Köszönöm aki válaszol

2016. szept. 13. 18:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet baba miatt is és hormonzavar,progi hiány is! 15.én csinálj egy hcg tesztet :)
2016. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom,előző terhességemnél nem barnáztam. de most se. du volt egy kevés azóta megint semmi. a mensim se igy szokott megjönni hanem egyből durr.. ha 15.ig nem lesz semmi,és nem jön meg csinálok egy tesztet. Köszi a választ :)
2016. szept. 13. 19:22
 3/5 A kérdező kommentje:
olyanok válaszát is várom akik voltak így és lett baba. Nem értem mit művel a szervezetem :S nekem ha megjön megjön. de ez most nem tudom mi. Du kis barna folt de az is csak ha feljebb nyultam wc papirral azóta megint egy csepp se... eddig kicsit görcsöltem is mostanra az is elmúlt. 15.ére nem várom/vártam
2016. szept. 13. 19:57
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
1 válaszoló vagyok,3 gyerekem van mind máshogyan kezdődött.Pl a 3.manóval voltam így mint te :) Esetleg egy érzékeny tesztet próbálj meg holnap.Drukkolok
2016. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó lenne :) a teszttel várok 15.ig ha addig nem jön vissza a barnázás vagy nem megy át mensibe akkor tesztelek :) Köszönöm :)
2016. szept. 13. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!