Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megneznetek ezt a kepet legyszi?

Megneznetek ezt a kepet legyszi?

Figyelt kérdés

Koran teszteltem (7 es 8 nappal mensi elott). Ti lattok akar halvanyan is masodik vonalat?

[link]

Koszi a valaszokat elore is!



2016. szept. 14. 08:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem
2016. szept. 14. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Huuuhaaaa. Hát ha nagyon nézem akkor talán mintha lenne ott vmi nagyon halovànyan. És az is inkább az alsón. Csinálj egy facelle tesztet, aztan tedd fel azt is :)
2016. szept. 14. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Tettem ala egy papirt hatha ugy jobban latszik.

[link]

Nem lehet hogy ez csak az a bizonyos szellemcsik?

2016. szept. 14. 08:23
 4/15 anonim ***** válasza:

én is látok valamit az alsón, csak így még olyan szürkésnek látszik.

Gyanakodtál, hogy ilyen korán teszteltél?

2016. szept. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez igy már sokkal jobb :) megy a drukk. Csinálj holnap is , és oszd meg velünk azt is
2016. szept. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Rögtön kijött a második csik ?
2016. szept. 14. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igazabol csak fajt a cicim, fajt a hatam es verzett az orrom. Az elozo ket terhessegem is igy kezdodott (egyik sem maradt meg) aztan a nem vart napja korul barnaztam (most nem barnaztam). Akkor is ilyen tesztet hasznaltam es azoknal se elsore jott ki a masodik vonal, hanem egy picit kesobb de akkor az mar a nem vart napjan es az hatarozott masodik vonal volt.

Szoval most ezert teszteltem.

2016. szept. 14. 08:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha varnal egy hetet, biztosabb lenne...
2016. szept. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Tényleg korán teszteltél erre még azt mondanám hogy negatív. De lehet hogy egy hét múlva már pozitív lesz
2016. szept. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha nem rögtön jött ki akkor ez száradási csík.

Én úgy érzem ez csak száradási csík, de még nincs veszve semmi és nem értem miért kell ilyen korán tesztelni egyáltalán???

2016. szept. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!