Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a peteérés utáni 9. napon...

Ha a peteérés utáni 9. napon a jósteszt negatív akkor biztos hogy nem vagyok kismama?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 08:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Csinalj minden nap egyet, ha erosodik a csik akkor van remeny! Sok sikert!
2010. ápr. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
A tesztek 99 %-osak. Tehát szinte majdnem biztos, hogy nem vagy terhes. De 1 % esélye azért van, még az orvosok sem mindig veszik észre, ők is tévedhetnek.
2010. ápr. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezt mindennap kell csinálni.Le is van írva,h. egyből nem lehet következtetni.
2010. ápr. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem mutatott a jósteszt semmit,de kedden már nem birtam elviselni a tünetek okozta feszültséget és csináltam egy tesztet ami halvány + lett.

Tegnap is csináltam egyet és az is + lett.

12.-ik nap után. Vasárnap jönne meg.

2010. ápr. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, hogy ugyanarra gondol itt mindenki, vagy a kérdező: a jóstesztelést ovulációs teszttel csinálják, és az nem nagyon lehet negatív (ha jóstesztelsz), ugyanis annak erősödnie kell, tehát egyrészt egy tesztből nem lehet megállapítani, másrészt szerintem nincs olyan, hogy "negatív". Harmadrészt nem mindenkinél működik, hogy ovuteszt kimutatja a terhességet, sokan arról számolnak be, hogy nem megbízható ez a módszer.
2010. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, szóval nem biztos, hogy nem vagy kismama, ettől még lehetsz:)
2010. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nekem a T csíknál nincs semmi teljesen hófehér csak a kontroll csík van. Ovu tesztel csináltam a reggeli vizeletből.
2010. ápr. 23. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!