Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elso tesztem halvany pozi...

Elso tesztem halvany pozi menszi elott 2 nappal, ma kene megjonnie es nem erosodott a csik? Szamitsak a menszire? Nem marad meg a baba?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 23. 10:08
 1/6 anonim ***** válasza:
ne aggódj, még bőven van idő az erősödésre, lehet, hogy holnap már erősebb, vagy holnapután!Drukkolok!!!!
2010. ápr. 23. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A halvány csík is csík! :)

De szerintem kérdezz meg egy nőgyógyászt.

Rokonomnak azt mondták, ne tud teherbe esni semmiképp természetes úton, nem védekeztek, és csak annyit vett észre, hogy elvetélt. Azt mondták utána, hogy ha tudta volna, hogy terhes, és kapott volna valami hormont, megmaradt volna a baba. Nem hinném, hogy nálad is ez lenne, de ha akarod a babát, ikább kérj tanácsot szakembertől, aki úgy mond véleményt, hogy meg is vizsgált.

2010. ápr. 23. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia

erősődőtt a csikod?

2010. máj. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen,koszi az erdeklodest. :))) joval erosebb lett.
2010. máj. 1. 21:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Akkor gartulálok! Kellemes baba várást és vigyázz magatokra
2010. máj. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
koszi szepen! :) szioka
2010. máj. 2. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!