Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba van a dologban?

Szerintetek baba van a dologban?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban 29 napra jött a menstruációm.(28-ra szokott,de elég stresszes hónap volt,talán azért késett egy napot.)

Elsején volt ovum. Párommal együtt voltunk 29.-én délután,30-ról 31-re hajnalban,és elsején este.

14.-én volt a 28.napja a ciklusomnak,15.-én a 29.(gondoltam,hogy lehet 1 napot késik megint)így akörül nem vártam.

De még mindig nem jött meg. Egyszer teszteltem,de az negatív lett,igaz a nemvárt előtt volt,de csak 1 nappal. (Másik teszt nincs itthon,kedden megyek a városba,akkor tudok csak venni,ha nem jön meg)


Bocsi,ha kicsit kusza lett. Szerintetek?


2016. szept. 18. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Eloszoris ha hiszed, ha nem a stressz nagy mertekben gatolja a beagyazodast.

Szoval relaxálj!:) tesztelj, amint teheted, eleggè esèlyes, h baba van a pocakodban. Nemtudsz vkit megkerni h vegyen Neked tesztet? Olcson rendelni is tudsz 150.-èrt es 2nap alatt ott van! Falukban is van gyogyszertar es biztos h van teszt.:)

2016. szept. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy készpénzem jelenleg nincs (Bezzeg erzsébet utalvány,szépkártya..mindig más van,mint ami kéne),csak kártyám -Euró alapú- ezért euróban szoktam levenni a pénzem,amit ugye falun nem tudok megoldani..

Ennek a hónapnak inkább csak az eleje volt stresszes,most jó,elvagyok.

2016. szept. 18. 12:48
 3/5 A kérdező kommentje:
Az,ha 5-6.-a körül volt egy kicsit mélyebb pontom,nem befolyásolja a dolgokat,ugye?
2016. szept. 18. 12:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaaaj. Ertem. Ès parod? Szuleid? Baratok? :) drukkolok
2016. szept. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Párommal közös kasszán vagyunk,neki is szépkártya.. Szüleim külföldön élnek,párom szülei az ország másik végén. Barátok nem tudnak a babaprojektről,nekik csak akkor akartam elmondani,ha már tuti,de lehet,hogy a legjobb barátnőmet beavatom. :) Bár kissé félek,hogy megjön.. Anyukám 4 éves korom óta hallgatja,hogy babát szeretnék,szegényt hamar lesokkoltam a terveimmel
2016. szept. 18. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!