Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan (homeopátiás)...

Van olyan (homeopátiás) peteérést serkentő szer, ami szedhető szoptatás alatt?

Figyelt kérdés
A kisbabám lassan 1 éves lesz, még naponta kétszer szopizik. A menstruációm még nem jött meg. Szeretnénk minél előbb még egy gyerkőcöt, viszont nincs szívem a leválasztáshoz. Van olyan (homeopátiás) peteérést serkentő szer, ami szedhető szoptatás alatt?
2010. ápr. 23. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sepia officinalist szedtem, nem tudom, üti-e a terhességet. Előrébb hozta a peteérésemet és 2x szedtem, 2x lettem terhes.
2010. ápr. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te szoptattál, miközben szedted ezt a bogyót? Azt találtam róla a neten,hogy szülés utáni depresszióra jó. A teherbeesést is könnyíti?
2010. ápr. 23. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem abba kellett hagynom a szoptatást ahhoz, hogy menstruáljak, és még 5 hónapot kellett várnom arra, hogy sikerüljön teherbe esnem. A szoptatás abbahagyása előtt ittam málnalevél és palástfű teát és barátcserjét szedtem (agnus castus D6) homeopátiás formában. Mikor már menstruáltam, de rövid volt a luteális fázisom és hiába próbálkoztunk, akkor elkezdtem a zafír barátcserje kapszulát, és 3 hónap múlva pozitívat teszteltem. Ha még nem is menstruálsz, szerintem vagy szopi, vagy tesó. Itt még találsz infót babatervező homeopátiáról: babatervezok.otthona.net

Sok sikert!

2010. ápr. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!