Lehetek e terhes?

Figyelt kérdés

Barátommal most voltunk elöször együtt és megszakítással csináltuk. Első alkalommal kihúzta és rá 5percre ment el második alkalommal 10percel

utánna legutobbi peddig 1perc után. Így lehetséges a teherbe esés???



2016. szept. 18. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Az aktusok között volt a mosdóban? Mennyi idő telt el az aktusok között?

A megszakitas nem védekezés! Különösen fiatal férfival, aki nem ismeri még igazán a testét.

A hugycsőben maradhat spermium az előző magömlésből, ami az elővàladékkal beléd kerül.

Vedekezzetek rendesen!

Remélem, ezt most megúszod!

2016. szept. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat én írtam el ! Volt 1x egyhéttel ezelött meg most egyszer reggel és este az odők között pisilt és fürödtünk is . És azt nem értem hogy kihúzta és utánna párpercre élvezett el és nem tudom hogy az elöváladék pontosan mikor van neki közvetlen az elélvezés elött vagy esetleg lehet ahogy elkezdjük és egyböl .
2016. szept. 18. 22:21
 3/8 anonim ***** válasza:
Kevés az esélye. De jobb lenne rendesen védekezni.
2016. szept. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Édes jézus,aki nem akar gyereket+ ennyire nem tud semmit,az minek játszik a tűzzel (f,sszal)???

Komolyan kérdezem! Ha nem akarsz gyereket,nem jobb lenne védekezni rendesen,mint itt kérdezgetni a hüly,eséget??

2016. szept. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most az vagyok vagy sem ? :D
2016. szept. 19. 10:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerinted mik vagyunk mi, látnokok?
2016. szept. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A megszakításos szex Nem Védekezés! Azoknak a pároknak találták ki akiknél nem lenne gond ha mégis becsúszna a baba! Ha nem akarsz gyereket akkor Védekezz Normálisan!!!! Igen lehetsz Terhes! Ha késik a menzid csinálj egy tesztet...
2016. szept. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elárulnád,hogy honnan a 3,14csából tudjuk,hogy terhes vagy-e?

Vegyél tesztet,aztán legközelebb meg húzzál gumit a fszra,miélőtt ráülsz!

2016. szept. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!