Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Láttok ezen 2. csíkot?

Láttok ezen 2. csíkot?

Figyelt kérdés

Röviden: kistestvért szeretnénk! Sajnos a lányom is nagyon nehezen jött, 5 évet vártunk rá... Sajnos rengeteget csalódtam, vártam, reménykedtem, sírtam és még sorolhatnám. Vetélésem is volt sajnos.

Amióta megszültem, lerövidült a ciklusom, ált. 25-26 napos, előtte 33-35 napos volt... hőmérőzöm... az utóbbi 3-4 alkalommal úgy alakult, hogy 2-3 nap vérezgetés volt és utána indult be... le is esett a hőm... most viszont csütörtök délután pici vérzés, el is könyveltem, hogy megjön... pénteken/szombaton szintén nagyon minimális vérzés - 1 tisztasági betét elég volt és azon is alig volt valami... vasárnap már szinte semmi. Ma viszont visszament a hőm 37re, elmúlt a vérzés, rengeteg krémes folyásom van (ami terhességemkor is volt) és gondoltam tesztelek! Szinte rögtön kijött egy nagyon-nagyon-nagyon halvány 2. csík! Amit rögtön láttam is, viszont most aboszolút nem látom, lehet már tényleg csak képzelődöm... természetesen tesztelek újra majd, csak kíváncságból kérdezem, ti láttok valamit? Elvileg a 13. dpo-n vagyok...


[link]



2016. szept. 19. 09:48
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt negatívnak látom, de ha még csak 13. Dpo, még nincs veszve semmi. A többi dolog is gyanús, pecsételés, krémes folyás... Görbét tudsz mutatni?
2016. szept. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Én nem látom.
2016. szept. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
2016. szept. 19. 09:57
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én sem látom a második csíkot.
2016. szept. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem később volt ovud, én a 19. ciklusnapra tenném, eszerint még csak a 11. Dpo-n vagy. Ebből még bármi lehet, drukkolok!
2016. szept. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Hő alapján tényleg akkor volt az ovu, és akkor valóban még csak 11.dpo... reménykedem addig, míg nem jön meg, viszont félek is, mert 2012-ben a vetélésem is így kezdődött, hogy 2-3 naponta 1-2 napig véreztem, viszont az mennyiségre kicsit több volt...
2016. szept. 19. 10:13
 7/28 A kérdező kommentje:
Meg azért, hogy 3napig pecsételgetek, ez is furcsa.... 2014ben lettem terhes a kislányommal... beágyazódáskor ott volt pecsételésem, de csak 1 napig, ott is azt gondoltam megjön, aztán ott is akkor teszteltem , mikor visszament a hőm... de 3 napig? ilyet még nem hallottam...
2016. szept. 19. 10:16
 8/28 anonim ***** válasza:

Nem akarok hülyeséget beszélni, érdekes ez a görbe.

Az ovu biztos, hogy nem akkor volt, amikorra behúzta a gép, még nekem az is gyanús, hogy csak most volt ovud.

2016. szept. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem annyira érdekes ez a görbe! Hogy most volt ovum az 100% , hogy nem.... 19.-én lehetett valóban.... becsatolom a terhes görbémet... akkor láthatod, hogy nem is olyan különleges ez :)


[link]

2016. szept. 19. 10:40
 10/28 anonim ***** válasza:
Negativ. Varj meg egy hetet legalabb.
2016. szept. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!