Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam nödokinál a 9. hét...

Voltam nödokinál a 9. hét elteltével és azt mondta, h nem vok terhes. Akkor már ha lenne baba észre kellett vna vennie? (Tapintással vizsgált)

Figyelt kérdés
Megjött de mégis nagyon kevés már a 2.nap is:( Szerintetek megnyugodhatok nincs baba?
2010. ápr. 23. 15:54
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem már 6 hetesen kitapintotta, úgyhogy nyugi, nincs baba! :)

Az, hogy kevés van, összefügghet azzal, hogy sokat késett. Lehet, hogy picit felborult a hormonháztartásod.

2010. ápr. 23. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De mindig csak 1 -2 napot késett,csak annyira kevés:(nem tom mitöl ,de már nem merek nödokihoz se menni,4hónapja volt a dolog,mert szakitottunk.
2010. ápr. 23. 15:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok, ha ennyire nyugtalanít, csinálj egy tesztet.

De így szerintem biztos, hogy nincsen baba. Azt az orvosnak éreznie kellett volna.

Bármi miatt késhetett, lehet stressz, betegség, bármi.

Ne idegeskedj, nem leszel most anyuka! :)

2010. ápr. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszike:)csináltam tesztet a 7-8 hétnél 2őt is negativ lett mind a kettő,csak hallottam már olyat is h a hcg eltünik egy bizonyos idö után??De sztem még akkor is ki kellett vna mutatnia nem??Meg már 9.hétnél csak érezte vna
2010. ápr. 23. 16:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen hamar nem tűnik még el a hcg, szerintem még bennem is van, pedig 26 hetes terhes vagyok! :)

Ne izgulj, a teszteknek is hihetsz, az orvos meg 100 %, hogy észrevette volna, hogy meg van nagyobbodva a méhed.

Nekem 6 hetesen már lúdtojásnyi nagyságú volt, akkor 9 hetesen még nagyobb lett volna...

Nincs babád! Ne izgulj feleslegesen!

2010. ápr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen:)
2010. ápr. 23. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:
A dokid hidd el kitapintotta volna.Biztos nem lesz most babád.Nyugi, ne görcsölj ezen, lehet, hogy a stressz miatt nem jön meg.
2010. ápr. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!