Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nem várt elött teszteltek...

Akik nem várt elött teszteltek, mikor lett pozitiv elösször a tesztetek? Miért probáltátok korábban a tesztelést?

Figyelt kérdés

2016. szept. 23. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
73%

Nem igazán terveztünk még babát, de volt egy hónap, amikor elkapott minket a hév és nem húztunk gumit (megbeszéltük, hogy a sorsra bízzuk magunkat).

5 nappal a várt előtt iszonyatos álmosság tört rám és este 8-kor már aludtam, mégis fáradtan ébredtem másnap. Furcsa érzés fogott el, hogy talán terhes vagyok, így vettem napközben egy tesztet és este megcsináltam, ami halvány pozitív lett (azt hittem, csak káprázik a szemem). Szóval 4 nappal korábban teszteltem pozit.

2016. szept. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

En 3 nappal korábban pozit teszteltem reggeli elsőből😊

Üdv

29hkm

2016. szept. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Dpo 10 reggel - halvány volt de egyértelmű :) és mert kíváncsi voltam :)
2016. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért teszteltem korán, hogy időben el tudjuk kezdeni a hormonpótlást. Két terhességem halt el 8 hetesen, ha pl. a hetedik héten kezdjük, lehet hogy már késő.

Az első tesztem csak egy hét késés után lett pozitív, mikor már feladtuk, hogy itt más gond lesz. Akkor volt 3 hetes. Jóval később fogant, mint a középidő.


17 hkm.

2016. szept. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak 1-2 nappal korábban teszteltem, pusztán kíváncsiságból. Valahogy biztosan éreztem, hogy pozi lesz, az is volt. Nagyon halvány, de egyértelműen látszott.
2016. szept. 24. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 9.dpo-n teszteltem, pozitívat, szoptatás alatt.Egy alkalommal tudtunk akkor együtt lenni csak,amikor az ovuteszt pozitív volt.Azért teszteltem,mert kicsit véreztem(ugye 5 nap volt nemvártig),és nem tartottam normálisnak,hogy vérzek,pedig terhesnek éreztem magam.E gy ideig nem láttak semmit,méhenkívüli gyanú.Aztán volt 7*2mm haematóma az 5-6.héten,izgultunk,de felszívódott a haematóma és lett egy egészséges kislányunk!
2016. szept. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Két nappal korábban lett erős pozi esti vizeletből. 17 hkm
2016. szept. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

3.babánál hormonpótlás miatt teszteltem nem várt előtt.

11dpon negatív lett,14dpon halvány pozitiv

2016. szept. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az eddigi válaszokat.
2016. szept. 25. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!