Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok vagy valami...

Wkkfkdjsbsbs kérdése:

Terhes vagyok vagy valami más? Részletek lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem szakadt át az óvszer, nem csúszott le és nem is csináltuk anélkülm végig rajta volt a barátomon, mégis volt 1 nap hüvelyi folyásom és két nap vöröses-barnás pecsételővérzésem, csináltam tesztet de az negatív lett 5 nap múlva kéne megjönnie
2016. szept. 25. 22:20
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
100%

nem vagy

más

keresd fel a nődokid

2016. szept. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Biztos? Láttam mások kérdésénél a mikroszakadást. Az nem lehetséges?
2016. szept. 25. 22:25
 3/12 A kérdező kommentje:
Ja és azt kifelejtettem, hogy az egyik pecsételővérzés szex után volt
2016. szept. 25. 22:28
 4/12 A kérdező kommentje:
:DD Hát én élveztem úgyhogy nem zavart. De akkor nem terhesség? Csak mert nagyon valószínűtlennek tartjuk mert ugye nem szakadt ki meg nem tudom igazából hogy mikor volt peteérésem és a barátomról most derült ki hogy hormonproblémás szóval kevesebb férfi hormon van benne ami szintén csökkenti a teherbeesés esélyét.
2016. szept. 25. 22:39
 5/12 anonim ***** válasza:
25%

De terhes vagy. Mikroszakadàs vagy egy- egy teleportàló sperma mindig lehet.

A hüvelyfolyàs is erre utal meg a beàgyazódàsi vérzés is, szóval mostantól vigyàzz magatokra.

2016. szept. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
37%
Az utolsónak igaza van, én tévedtem.
2016. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igazán kedvesek vagytok, de tényleg
2016. szept. 25. 23:34
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ujdonsagot mondok. De. Ha nem hallottal meg nogyogyaszatrol halkan megsugom hogy letezik. Sot . Maganorvos is van ebben a szakmaban. Ha oket keresned fel hidd el sokkal elorebb jurnsl.
2016. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Utolso szo JUTNAL akart lenni.
2016. szept. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Mar voltam nala csak annyira kellemetlen volt hogy oda csak nagyon vegso esetben akarok menni. De el fogok menni csak most ma reggel mejott. Ugyhogy akkor gondolom ez nem beagyazodasi verzes volt hanem csak a menstruacio elotti :)
2016. szept. 26. 08:19
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!