5 hetes terhesség?

Figyelt kérdés

Ma voltam orvosnál. Azt mondta 5 hetes terhességnél járok. 2 hét múva menjek vissza. Kérdezte van-e panaszom. Mondtam amióta meg kellett volna jönnie (3 hete) alhasi szurkálásom van. Írt fel magzatvédőt, vetélés ellen és Magne B6ot. Mondtam hogy emelgetek egész nap. De nem mondott semmit.

Aggódnom kéne????


2016. szept. 29. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Hát nem kéne emelgetned :/ Főleg nehezet.. nem igazán tesz jót. Egyébként a szúrkálás normális ,nekem is volt.
2016. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az emelgetést ki tudom kerulni. A hajolgatás meg guggolva. Változtatnom kell az eddigi életvitrlemen.
2016. szept. 29. 21:36
 3/8 A kérdező kommentje:

Attol fèlek a szurkalás vetèlés előjele.

De csak mondott volna valamit a doki, hogyha baj van nem?

2016. szept. 29. 21:37
 4/8 anonim ***** válasza:
A szúrkálás nem vetélés előjele az első néhány hétben természetes.. Ha vetélés lenne akkor az nem hasszúrkálás lenne. Hanem iszonyatos fájdalmat éreznél és véreznél..
2016. szept. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
62%
Terhesség tünetei közé tartozik a hasszúrkálás is.Emelni 5kg-nál nehezebbet tilos!Az orvostól kérj igazolást a terhességről és a munkahelyre add be,szólj hogy nem emelhetsz nehezet.
2016. szept. 29. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha 3 késik már 7 hetesnek kellene lenned.Mikor volt először pozi a teszt?
2016. szept. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
3. Hete mikor késett(előbb nem cdinalzam mert nálam normalis volt a késés). Amugy az első probalkozásunk volt
2016. szept. 30. 14:01
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor inkább emiatt aggódnék h 3hete pozi a teszt de még csak 5 hetes...

Drukkolok!

2016. szept. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!