Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak szerintetek?

Mit csináljak szerintetek?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a gyógyszer szedését, szeretnénk kisbabát. De most nem jött meg normálisan, volt valami kis vérezgetés az első gyógyszermentes ciklusban a 20 ciklusnaptól a 25.-ig. Ez lehetett egy menstruáció? Sem mennyiségre, sem állagra nem olyan volt mint szokott. Azóta sem jött meg, most a 35. ciklusnapon vagyok, terhesség sincs biztosan, voltam orvosnál. Az nem nagyon mondott semmit arra, hogy mire számítsak. Hagytam már abba máskor is gyógyszert,semmi gond nem volt, nem sokáig volt menstruációm mert terhes lettem elég hamar, már második hónapban. De akkor megjött normálisan. Nem az alapján vagyunk együtt a férjemmel, hogy mikor esélyes a baba, de azért jó lenne tudni, hogy most hogyan számoljam a ciklusomat, meg hogy mikor kellene megjönnie. Mit tudtok tanácsolni? Érdemes lenne cickafark és palástfű teát inni? Ha igen,akkor ezt mikor kezdjem el? Vagy barátcserje? Azt is mikor kezdjem? Vagy attól elkezdhetem, hogy nem jött még meg? Volt valaki hasonló helyzetben?

2016. szept. 30. 19:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne aggódj most a késés miatt,nem vagyunk gépek,van akinek teljesen kimarad egy havi vérzése.
2016. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan ugyan ebben a helyzetben vagyok,mint Te! Nekem sem mondott a doki semmit sem! :( Èn is tanácstalan vagyok
2016. okt. 1. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet doki nem látta de teszteltél?nekem is olyan volt mint ha megjönne de mégse olyan volt,és baba lett belőle
2016. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze hogy teszteltem. Az volt az első és miután se menstruáció se pozitív teszt utána mentem az orvoshoz.
2016. okt. 2. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly augusztusba hagytam abba a fogamzásgátlót , utána januárig nem volt menszeszem ! Persze en magam is nagyon aggódtam, így időközben nőgyógyászhoz fordultam, azt mondta ez teljesen normális. Tehát csak várjak , ezt tettem , januárba megjött , aminek mondhatom hogy örültem 5 hónap utan, ugy hogy babát terveztünk mi is. Februárban megint nem jött meg , gondoltam ez normális hogy még nem állt be a ciklusom, március első hetében mar nagyon izgatott voltam hogy miert nem jött meg még mindig , teszteltem ami pozitív lett , vártam kettő napot es orvoshoz mentem aki közölte hogy igen 4 hetes terhes vagyok. Azóta is nagyon boldog 33hetes kismama vagyok :) ! Szóval sok kitartást kívánok a továbbiakban
2016. okt. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, gratulálok, remélem hamarosan mindannyian ilyen hírekkel szolgálunk. Nekem gyógyszer abbahagyása után 3 hónapig nem jött meg. Most az azóta első és eddig utolsó ciklusom pontosan 28 napos volt. 6 évig szedtem gyógyszert.
2016. okt. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül elkezdtem szedni a barátcserjét, gondoltam egy próbát megér és ártani nem ártok vele. Szerencsére megjött 40 napra, normális mennyiség, állag. Most kíváncsian várom hogy mi lesz, hány nap után jön meg, vagy esetleg nem jön meg. ;) Köszönöm mindenkinek aki válaszolt.
2016. okt. 13. 20:38

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!