Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi után 10. nap megfoganhat...

Mensi után 10. nap megfoganhat a baba?

Figyelt kérdés
tegnap este voltunk együtt mekkora az esélyünk hogy baba lesz belőle? hőmet nem tudom mérni mert egy kicsit meg vagyok fázva és már egy pár napja 37 körül van. olyan mint ha ma tojásfehérje szerü folyásom lenne.szóval van esélyünk?
2008. okt. 3. 08:42
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőm mensi után 1 nappal esett teherbe,én meg a 20. nap után...(Mindketten pontosan tudjuk.)Ennyit a számolgatásról és a többiről.

Ebből kiindulva te is teherbeeshetsz.

2008. okt. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is a mensi után 1-2 nappal lettem babás! Bármi megeshet..
2008. okt. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehetsz terhes én menszi után egy nappal estem teherbe..:D
2008. okt. 3. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem törvényszerű, hogy félidőben van valakinek a p.érése. Nekem is azt hiszem a 10.,11. napon szokott lenni, pedig 29 napos ciklusaim vannak... Szerintem bármi lehet, nem vagyunk egyformák. Szurkolok!

2008. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első babám a mensit követő 26. napon fogant, a második pedig a menstruáció második napján.

Minden lehetséges.

Sok sikert!

2008. okt. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm a választ! még van 18 napom mensiig addig izgulhatok! barátcserje kapszulát szedek remélem sikerül!
2008. okt. 3. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!