Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyit tolódhat a mensi?...

Mennyit tolódhat a mensi? Duphastont szedtem a ciklusom 25. napjáig.

Figyelt kérdés
A ciklusaim 25 -26 naposak ma vagyok a 27.en .Azt tudom hogy ezt a gyógyszert amig szedem nem jöhet a mensi de mennyi idő múllik el amig meg jön? Az az igazság hogy valójába nem is szeretném ha megjönne de tegnap csináltam egy tesztet és neg. lett:((
2008. okt. 3. 09:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát 2-3 napot emlegetnek,de nekem 30-35napos ciklusokat csinál! 11.naptól szedem a 25.napig,napi 2szemet! És ezután 5-10nap mire megjon!Én pcos-re szedem,mert babát szertnénk és eddig 90naponta volt menzi.6hónap szedés után pedig ellenorzésre megyek és ha addigra nem lesz babuci akkor kapok mellé valami mást(peteérést serkento)!
2008. okt. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!