Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik aktív szexuális életet...

Akik aktív szexuális életet étek. Tudtátok pontosan mikor estetek teherbe?

Figyelt kérdés
Én 1000% -ban érzem, tudom, hogy mikor fogat a fiam. A férjem szerint ez butaság. Pedig biztos vagyok benne...
2016. okt. 2. 19:59
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
*Éltek
2016. okt. 2. 20:00
 2/16 anonim ***** válasza:
86%
Semmi jelentosege.
2016. okt. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtam, nem éreztem én semmit.. később az UH adatokra a menzesz szerinti kort mondták, 28 napos a ciklusom, nemvárt napján pozitív lett a tesztem, így gyanítom, hogy kb középidőben fogant. Kb ennyi. :)
2016. okt. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Ultrahanggal követtük a ciklusaimat,mellette hőmérőztem.Mind3at tudom melyik együttlétből fogant.
2016. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem, fogalmam sincs, elég sok esélyt adtunk a dolognak.
2016. okt. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Az elso ket gyerekunk ugy fogant, hogy napi szinten egyutt voltunk, sot, volt hogy tobbszor is. Sot, az elso gyereknel annyira nem figyeltunk semmire, hogy azt sem tudtam kb mikor lesz peteeresem, vagy mikor volt az utolso mensim. A ferjem elutazott egy hetre, amikor visszajott nagyon orultunk egymasnak es igen aktiv hetunk volt szexualisan. Amikor pozitivat teszteltem, akkor probaltam visszaemlekezni, hogy mikor is mensiztem utoljara...


Fogalmam sincs, hogy melyik egyuttletbol fogantak a gyerekek, nem volt ilyen megerzesem.


A harmadik terhessegemnel tudtam, mert alig voltunk egyutt, sok volt a munka, vagy hamarabb bealudtunk, mint a gyerekek. Kb egyetlen egy alkalommal voltunk egyutt ket het alatt, ilyen gyenge idoszakunk se elotte, se azota nem volt. Szoval arra tisztan emlekszem, mert nincs mivel osszekeverni. :)

2016. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is tudtam, de csak amiatt mert akkor nem védekeztünk
2016. okt. 2. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
kettőt tudok,egyet nem...A kettő,amit tudok,kétszer kihagytuk a védekezést, a harmadik,akit nem tudok,előre tervezett :D
2016. okt. 2. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az esküvő utáni héten fogant, mikor csak egymással voltunk elfoglalva. Senki nem tudná megmondani, pontosan melyik, főleg napi 2-3 mellett. ;)
2016. okt. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Pontosan az évfordulónkon fogant a baba ;) 26+1 hkm
2016. okt. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!