Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az aviva torna meg tudja...

Az aviva torna meg tudja zavarni a menstruációt, ha nincs vele különösebb probléma?

Figyelt kérdés
A 14. napon tornáztam kb 40 percet, hogy kipróbáljam, és a 19. napon megjött. A ciklus hossza pár napot szokott ingadozni, de más probléma nincs vele. Az orvos szerint alacsonyabb a progeszteron szintem, mint ami a teherbeeséshez szükséges, pedig középérték. Lehet, hogy nekem nem jó az aviva torna?!

2016. okt. 9. 16:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Az orvostól nem kaptál a problémádra megoldást, gyógyszert? Vagy te nem szeretnél orvosi beavatkozást?

Alacsony progi szintre én palástfű teát ittam a ciklus második felében, plusz a terhesség első 10 hetében.

Nekem bejött, a második teás hónapban jött a baba, és azóta is minden rendben van velünk.

Az aviva tornát nem mertem próbálni, mert olvastam ilyesmit róla, ami veled is történt. Komolyan beavatkozik a ciklusba, ezért csak szakképzett oktatóval érdemes tornázni.

2016. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Utrogestan-t írt napi 2x100 mg-os adagban, amitől a ciklus vége felé nagyon rosszul voltam, értsd ez alatt az elviselhetetlen hőhullámokat, plusz késett is majdnem egy hetet a menstruációm.
2016. okt. 9. 20:27
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem volt tekintettel arra, hogy mikor lehet ovulációm, illetve túl nagy lehetett a dózis, úgyhogy nem használom azóta, a tornát akartam ennek megoldására használni.Lehet, hogy nem is kéne pótolni, mivel középérték.
2016. okt. 9. 20:28
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nem bizol az orvosban, keress másikat, akiben igen.

A hormon tartalmú gyógyszereket nem lehet abbahagyni, meg más dózisban szedni, mint ahogy az orvos felírja.

Ha úgy érzed, nem jó neked a kezelés, beszeld meg a dokival.

Persze, megértem, ha nem akarsz mesterséges bogyókat. Én is orvosi beavatkozás nélkül akartam babát, és sikerült.

#1

2016. okt. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!