Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik nem maradtak terhesen,...

Akik nem maradtak terhesen, es dokit valtottak, kaptak gyogyszert vagy ez a doki is azt mondta varjatok meg egy kicsit? Tobbi lent

Figyelt kérdés
voltam orvosnal azt mondja varjak , most megyek egy masikhoz , az nem tudom mit fog mondani , de van eselyem hogy ad valami gyogyszert a problemara?(pl peteeres .vagy ehhez hasonlo ) vagy ez is azt fogja mondani varjak?

2016. okt. 9. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mióta próbálkoztok.Meg ez nem ilyen egyszerű hogy elmész orvoshoz kapsz gyógyszert és terhes leszel rögtön.
2016. okt. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
regota mar sajnos !!!!! tudom nem igy mukodik , de mennyi remeny van hogy mas valaszt kapok az orvostol??valami jobbat?
2016. okt. 9. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:

#1

Én elmentem egy kiszemelt orvoshoz magánrendelésre,elmondtam h egy éve nem esek teherbe elkezdtük a kivizsgálásokat.Amikor terhes lettem orvost kellett váltanom,mert ez egy idős doki volt,ő már itt nem vezet szülést.Az új doki végigkísérte a terhességet,a szülést.Majd amikor pár év múlva újra babát szerettünk volna és nem sikerült akkor már ahhoz mentem aki a szülést vezette.Azt mondta várjunk,hiába mondtam neki az előzményeket.Pár hónap múlva visszamentem h még mindig semmi,akkor ő is elkezdte a kivizsgálásokat.Sikerült.

Ezek után ismét babát szerettünk volna,mentem is orvoshoz,mondtam h ismét babát szeretnénk és már nem mondta h várjunk,rögtön neki vágtunk :)

Jó szakembert keress és inkább magánba,vagy ha több éve és nem foglalkoznak veled akkor keressetek egy meddőségi központot.

2016. okt. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem így kell,sajnos a nőgyógyászok nem értenek a meddőségi problémákhoz,kivéve akik erre szakosodtak,de azok meg a meddőségi klinikákon dolgoznak.

menj el egy endokrinológushoz,az majd elküld a megfelelő vizsgálatokra!

-3.napi hormonsor

-21.napi hormonsor

-petevezeték átjárhatósági

pajzsmirigy

-inzulin rezisztencia (PCOS)

-a férjednek spermiogram


ez szokott lenni első körben,általában itt meg is van a bibi,de ha nem ,akkor küldenek tovább.

2016. okt. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!