Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzasgatlot szedek de az...

Fogamzasgatlot szedek de az utolso hetbol elfelejtettem bevenni 2 tablettat, teherbe eshetek?

Figyelt kérdés

Ez most tortent a mult heten 4 en es 5 en nem vettem be es volt szexualis aktusunk a baratommal. Szombaton meg is jott... normal mennyisegben de mara mar nagyon keves jon...

Elkebzelheto,hogy teherbe estem?



2016. okt. 10. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
igen
2016. okt. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de akkor is ha rendesen megjott a mensesem? es nem lehet valami baja a babanak,hogy elotte szedtem a tablettat?
2016. okt. 10. 13:55
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, mivel fogamzásgátló szedése közben nincs menstruáció csak megvonásos vérzés, ami jelentkezett is nálad. És nem, nem lehet baja, mivel még nem vagytok összeköttetésben akkor sem, ha terhes lettél.
2016. okt. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszodat.

Esetleg ha van valaki aki hasonlo helyzetben volt, kerem irjon.

2016. okt. 10. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!