Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inzulinrezisztenciát hogyan...

Inzulinrezisztenciát hogyan kezelik?

Figyelt kérdés

aztmondják pco vele járója az IR, csak diétát olvastam a neten, erre gyógyszeres kezelés nincs?

Nálam az IR, pont a diéta miatt jött ki, sokat fogytam de egy idő után mindig rosszul voltam emiatt is mentem orvoshoz, nem mondott semmi kuka egy dokit fogtam ki elküldött előszőr hormon vizsgálatra a pco miatt (endo.) remélem utána az IR is jön (egyben diabetológus is).


Válaszokat köszi előre is :)


2016. okt. 10. 15:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Akkor Te nem diétáztál hanem koplaltál.

Az ir kezelés lehfontosabb pillére az ir diéta, emellé kell sport és gyógyszer.

2016. okt. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1.5 év után jött ki és nem, nem koplaltam :) mellette mozogtam, 50kg- után jött elő. Azért koszonom:)
2016. okt. 10. 15:32
 3/5 anonim ***** válasza:
IR kezelés részei: sport, diéta.
2016. okt. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
meforal,sport,160 gr-os ch diéta
2016. okt. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, egy másik kérdésben olvastam hogy Metformint irnak fel.


Mindig úgy diétáztam, hogy a kalóriát figyeltem és mozogtam. az 1200kcalt sokalltam nálam egy nem éhezős tészta cukor nélküli diéta 6-700 kalória volt max egy nap.

Legelőszőr a rosszullét akkor jött ki mikor "főtt tojás" kúrát tartottam.

Ugye a tojásban nincs sok szénhidrát, kalória is kevés, ha "eljött az idő" azt ettem meg zöldségeket, azért így irom mert időpont szerint ettem, mert konkrét éhséget nem éreztem.


Mégis rosszul voltam pár nap után, szóval a kérdésem a 160gr-os diétával kapcsolatban, egyszerre a max szénhidrát bevitel és a minimum is? köszi :)


(mármint ennyit azért ajánlott?)

2016. okt. 11. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!