Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 2 napja késik és ma szeretk...

Ha 2 napja késik és ma szeretkezünk, akkor az meghozhatja a mensit?

Figyelt kérdés
Szeretnénk babát, de a teszt nega.
2008. okt. 3. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
hát ha nem vagy terhes akkor igen, van ilyen de, csak ha nem vagy az ha pedig terhes vagy nem lessz probléma. a teszt mutathat mást lehet, hogy még korai volt a tesztelés.
2008. okt. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Persze. Csak nem bírom a bizonytalanságot:)

Járt már úgy valaki, hogy együttlét után megjött?

2008. okt. 3. 18:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha terhes vagy, ne hoz meg semmit. mi ugyanígy vagyunk, ma kellett volna megjönnie, és du. együtt voltunk, de semmi. a tesztem nekem is nega.:( Viszont 3 napja rosszul érzem magam, szédülök, és alig bírok a lábamon állni, olyan gyenge vagyok, és mindig álmos. vagy vmi vírus lappang bennem, vagy baba, vagy megjön. Pár nap és kiderül. Reléme csak baba. Majd írd meg mi lett veled.
2008. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én jártam már úgy, hogy együtt voltunk és utánna meg is jött, de én nem voltam terhes.
2008. okt. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is jártam így, nem is egyszer. Én sem voltam terhes. Most viszont az vagyok, de mikor még nem tudtam, folyton azt hittem szeretkezés után, hogy na most tuti megjött (merthogy nem olyan könnyen jött össze a babánk). Aztán szerencsére nem.
2008. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!