Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódáskor hány napig...

Beágyazódáskor hány napig tart a vérzés és mekkora a normál mennyiség? Volt ilyen másnak is?

Figyelt kérdés
Nem részletezném a dolgot,de tegnap óta vérezgetek és nem tudom hova tenni, mert nem olyan mint amikor megszokott jönni,de közben majd szétesik a méhem,felvagyok duzzadva és néha görcsöl néha meg fájdogál...előre is kösz a válaszokat...
2010. ápr. 26. 07:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Milyen volt a vérzésed?

Mennyiségileg, és szine,...

2010. ápr. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy ha van beágyazódásos vérzés az inkább rózsaszínes maszatolás vagy egy-két csepp vér és nem tart több napig.
2010. ápr. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Barnás-pirosas olyan tintapaca szerüség...
2010. ápr. 26. 11:05
 4/7 anonim ***** válasza:
Honnan veszed h beágyazódásos vérzés??Lehet h fel vagy fázva az is ugyanilyen tünetekkel járhat vagy ciszta sokminden okozhatja.
2010. ápr. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Basszus onnan szedem hogy tudom mikor mit csinaltam...minek pazarolja az ilyen az idegeimet nem hülyeségből kérdeztem...cista hát...ugyan,cs még jobban beleszek pánikolva
2010. ápr. 26. 15:53
 6/7 anonim ***** válasza:
Talán meg kéne egy kicsit nyugodni aztán elmenni egy nőgyógyászhoz mert ugye mi nem vagyunk azok.Remélem nem lesz semmi komoly bajod de most itt hitegesselek h biztosan terhes vagy stb??
2010. ápr. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem ártana, ha megírnád, hogy a ciklusod milyen hosszú és most hol tartasz benne. Lehet, hogy csak meg fog jönni a menzid. Nekem akkor szoktak ezek a tüneteim lenni. :(
2010. ápr. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!