Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteressem utan lefekudtunk...

Peteressem utan lefekudtunk parommal. Menszbek jovohet hetfon kell megjonnie de tegnap delutan barnas 'verzes' jott belolem nagyon keces ami masnap delutan abba is maradt. Peteres utan 9. Nap volt. Lehetek terhes? Mikor csinaljak tesztet?

Figyelt kérdés
Picit fajt az alhasam de nem ugy mint a havinnal. Babat szeretnenk.
2016. okt. 17. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Szegény gyereknek hogy fogsz segíteni majd házi feladatban,főleg a nyelvtanban... :(
2016. okt. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
17%
Tesztet csak az elmaradt menstruáció első napjától érdemes csinálni.
2016. okt. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet beagyazodas az mensi elott van egy hèttel kb..tesztelj ha nemjön meg!
2016. okt. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor mutatná ki ha terhes vagyok?

Menszensz után

2016. okt. 18. 19:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Elvileg.
2016. okt. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lehet butasag.

Tej termekeket eszem/iszom es kivanom csak. De tej erzekeny vagyok es semmi bajom sincs most. Elozo picinrl is ez volt akkor kezdtem gyanakodni de ot sajnos elveszitetem :(

Menstruaciom meg mindig semmi jele h megjojon.

Vasarnapi maszatolasota semmi ami hetfo delelotig tartot az este meg picit gorcsolt a hasam es kedd delelot is fajt enyhen de azota semmi jel

2016. okt. 19. 20:58
 7/7 A kérdező kommentje:

Meg mindig nem jott meg

De a hangulatom olyan mint amikor megvan.

2016. okt. 20. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!