Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vajon a kevés menstruáció...

Vajon a kevés menstruáció összefüggésben állhat azzal, hogy nem esek teherbe?

Figyelt kérdés
A ciklusaim ugyan 27-28 naposak, de a menstruációm csak kb. 3 nap. Már a 3. nap is elég lájtos, 4. nap már csak tisztasági. 8. hónapja próbálkozunk. Ovut néztem pár hónapja, és elméletileg van, középidőben. Egész hónapban együtt vagyunk 2-3 naponta. Akkor miért nem sikerül? Eddig nem szedtem semmit, barátcserjén nagyon agyalok, hátha csak valami kis hormongond. Mit gondoltok? 31L
2016. okt. 18. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia erre enis kivancsi vagyok!nekem is kb 3nap 3.nap barna inkabb..10_honapja probalkozunk!!
2016. okt. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász mit mond? Én megkérdezném.
2016. okt. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem azt monta nem gond mert missed abom volt utana kaparas mert a mehlepeny nemjott ki utana 2hetre ra megint kapartak mert bennem maradt vmi es ezert van kevesebb ver de ez mar lassan egy eve..
2016. okt. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinném. Első lányom első hónapban,második lányom a második hónapban jött össze. Első lányom után már nem szedtem fogamzásgátlót,így első nap tisztasági,utána két nap tampon (ha a higiénia nem lenne gond,két normál méretű elég lett volna egy napra),negyediknap ismét tisztasági és annyi.
2016. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

A kevés és rövid ideig tartó menstruáció lehet tünete a vékony méhnyálkahártynak, ami akadályozhatja a beágyazódást.


Nekem is átlag 3 napos a menstruációm (a 2. nap nagyon erős), a nyálkahártyám mégis megfelelően vastag szokott lenni.


Érdemes lenne kivizsgáltatni. E vitaminnal pl. lehet növelni a vastagságot.

2016. okt. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Még tavasszal voltam nőgyógyásznál, pont a "kevés" menstruáció miatt. Peteérés rendben, ciszta nem volt, mensi előtt egy héttel 9mm méhnyálkahártya. Annyit mondott, szerinte nincs gond. Ti mit gondoltok? 21. ciklusnapon a 9 mm az vékony vagy jó? Szerencsére mensi előtt egyáltalán nem barnázok, bár van olyan hónap, hogy "lassabban" indul be. 4. nap ugyan barnázás, de utána már szinte semmi...
2016. okt. 18. 10:59
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Sosem volt igazán erős menzeszem...mégis mindegyik esetben azonnal teherbe estem. Kb 3-4 napos, negyedik nap tisztadági betét. De mondjuk ez csak az én esetem...
2016. okt. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

A sikeres beágyazódáshoz 8-10 mm már optimális, 7 alatt kevesebb az esély, 5-nél minimális.


Egyébként nekem is ilyen kevés a vérzésem, terhesség után még kevesebb, de ez önmagában nem jelent semmit. Második még nincs, de az első elsőre összejött.

2016. okt. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Akkor elméletileg a 9mm teljesen jó "kéne", hogy legyen. Valószínűleg peteérésem is van, tavasszal legalábbis biztosan volt, mikor nézték. Akkor mi lehet a gond? :( Szinte biztos voltam benne, hogy nálunk is elsőre összejön majd. Én már csak arra gyanakszok, hogy akkor vagy hormonális gond, vagy a páromnál van probléma...
2016. okt. 18. 14:04
 10/14 anonim ***** válasza:
Elvileg 1 év rendszeres együttlét után nézik meg,mi lehet a gond.Még beleférnek!Nálam pl rendszeres menses volt,28-29 napos,mégis pajzsmirigy alulműködésem van... Első terhesség 8 hónapra sikerült de pont a betegség miatt nem fejlődött.Háziorvos simán kérheti a TSH vérvizsgálatot,nekem ő jött rá hogy ez a baj.Én nem hittem már senkinek ezek után.Hiába voltam magán orvosoknál,mindenki mindent rendben talált(vetélés után). Persze lehet nem kell ráparázni,de ha érzed,h valami nem stimmel,inkább járj utána,ha tudsz..Drukkolok!
2016. okt. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!