Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy reagált a párod, mikor...

Hogy reagált a párod, mikor megtudta, hogy terhes vagy?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 12:32
 1/8 anonim ***** válasza:
93%

az elsőnél megijedt, hisz elsőre megfogant. de nagyon boldog volt!

másodiknál együtt teszteltünk, ott is nagyon boldog volt.

a harmadiknál meg kiugrott a bőréből, rá kicsit többet kellet várnunk.

2016. okt. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%

Mi nem terveztunk gyereket az elkovetkezendo 4-5 evben, sot, a kapcsolatunk sem volt eppen fenyes. Vedekezes mellett lettem terhes, raadasul ikrekkel, ugyh mindkettonket sokkolta a hir. Mivel a kapcsolatunk nem volt vmi fenyes es en mar 30 folott voltam, ezert ugy dontottem, h 2 babat nem fogok elvetetni, igy ha valasztanom kell, h a babak, vagy a parom, akkor egyertelmu, h a babak es egyedul is vallalom oket. (Amugy nem amiatt nem volt fenyes a kapcsolat, h nem szeretjuk egymast, hanem mas elkepzeleseink voltak a jovot illetoen es egyre nehezkesebb volt a kompromisszumkotes). Megmondtam a paromnak is, h nem kell a tamogatasa, nem akarom kenyszeriteni semmire sem, igy az o dontese, h reszt vesz-e ebben, vagy sem. Aztan hagytam, hadd emessze. Az also 2 hetben az UH kepeket latni sem akarta, en pedig csak tenyszeruen kozoltem vele mindig a vizsgalatok eredmenyet. 3 het utan kezdett "felengedni" es kozeledni sajat magatol.

Azota eltelt majdnem 3 ev, az ikrek elmultak 2 evesek, es a parom a legboldogabb apuka a vilagon :) A kapcsolatunk is mukodik. Nem mondom, h nincsenek nehezsegek, de egyutt vagyunk es maximalisan szamithatunk egymasra.

2016. okt. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Meg mutattam a tesztet azt monta ezt ki pisilte le?:)))persze nagy volt az öröm
2016. okt. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
87%
Azt mondta hűű, ilyen gyorsan.
2016. okt. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%
Első próbálkozós hónapban voltunk. Én a nemvárt előtt már sokszor émelyegtem és szédültem. Ő mondogatta biztos baba,de én totál úgy éreztem meg fog jönni, nemvárt napján negatív volt a teszt,el is könyveltem mensi lesz. Vártam,semmi aztán a 4. napon együtt bogarásztuk az időn túli tesztet,hogy van-e második csík (alig látszott). Én még ekkor is úgy voltam mensi lesz,úgy éreztem magam és az a halovány időn túli csíkocska sem győzött meg. Aztán a 6. napon csináltam még egy tesztet aztán még vagy 3at,mind pozi lett. Alig hittem el,ő meg csak mosolygott milyen nagy király (azt mondtam neki végig,hogy elsőre nem olyan egyszerű gyereket csinálni) Alig bírjuk kivárni hogy megszülessen ☺ 15hkm
2016. okt. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Eleinte nem akarta aztán el telt pár hét és sírva kért bocsánatot hogy ne haragudjak. Csak be pánikolt. De ma már alig várja mindig puszilgatja a hasam és 4D-s UH-n mikor meglátta és meg tudta hogy lány lesz.. El kezdett pityeregni. 28+3 hkm ( első baba)
2016. okt. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
87%

Titokban csináltam a fürdőben a tesztet. Ekkor már másfél éve nem jött a baba, mindenféle drága vitamint meg csodaszert szedtünk már.

Mikor halványan elkezdett kirajzolódni a második csík, én nagyon elkezdtem kiabálni, hogy"Úristen-úristen-jajistenem!!:",

Férjem azt hitte elcsúsztam, vagy valami nagyon nagy baj van és úgy rohant a fürdőbe, hogy majdnem kitörte a nyakát :))

Fel se fogta hirtelen mi történik, csak megölelgetett.

2016. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meglepõdött, nem hitte el, nem volt kitörõ öröm. De nem azért mert nem akarta, hanem 2 évet vàrtunk rá. Akkor már 7 éve voltunk együtt. De én sem éreztem a felhõtlen örömöt, hanem meglepõdést, aggódást. Azóta viszont iszonyatosan boldogok vagyunk. :)
2016. okt. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!