Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ideje lenne elmenni orvoshoz...

Stocki.Regina kérdése:

Ideje lenne elmenni orvoshoz hogy biztosra menjek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Férjemmel kb. egy hónapja babatervezésbe fogtunk, már az első alkalom óta nem védekezünk, nem szedünk gyógyszert (előtte sem szedtünk semmit) hogy minél nagyobb esélyt adjunk a babának. Most hétvégén lesz 2 hete hogy késik, az előző mezneszemhez mérve, mert rendszertelenül jön meg, még nem állt be rendesen. (általában egy hetes csúszással szokott) nem is nagyon zavarna ez, ha ez mellett nem élnénk aktív szexuális életet, mert ugye így már szóba jöhet az is hogy teherbe eshettem. Egész múlt héten hányingerem volt, nagyon kívántam a fehér szőlőt (amúgy is szeretem de most sokkal jobban), meg a melleim is mintha megnőttek volna. (menzesz előtt is meg szokott kicsivel, de ugye most nem jött meg) Az együttléteket követő 12. napokon tesztelgettem, de eddig minden teszt negatív lett (illetve volt egy nagyon halvány "talán" pozitív teszt, de utána megint negatív) olvasgattam sok helyen hogy esetleg nem elég érzékeny a teszt, vagy hogy van olyan terhesség amiket a teszt nem mutat ki de az orvos meg tudja mondani stb... Tapasztalatokra lennék kíváncsi hogy van-e aki esetleg hasonló helyzetben van/volt. mindenképpen elmegyek orvoshoz jövőhéten, az a terv. Csak gondoltam addig gyűjtök információt.


Köszönöm a válaszokat! :)


(22 éves nő!)



2016. okt. 18. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképpen részletesen utánna kellene olvasnod, hogyan is müködik a szervezeted és mikor vagy fogamzo képes stb..


Tesztet csak a peteérés után kB 2 héttel érdemes csinálni, vagy is az elmaradt menzesz kor.

Ha voltál egy éven belül vizsgálaton akkor felesleges orvoshoz menned, ha csak nem érzel valami rendkívülit.

2016. okt. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hogyhogy 22 éves korodra még nem állt be rendesen? Ennek oka kell legyen, keress fel egy nőgyógyászt és említsd meg ezt is neki. Ha terhes lennél, ki kellene mutatnia már a tesztnek 2 hét késésnél.
2016. okt. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
22 évesen ha nem rendszeres a menzid el kéne menni nőgyógyászhoz hogy helyre rakja plusz nem árt felkeresni egy Endroklinologust nézzen TSH -t 22 N 28 hkm
2016. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!