Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8mm-es méhnyálkahártya jónak...

8mm-es méhnyálkahártya jónak számít?

Figyelt kérdés
Ovu előtt vagyok pár nappal? ez még fog vastagodni ovu után úgy tudom. vagy nem jól tudom? elég ez a terhesség megtapadásához?
2016. okt. 19. 12:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem tökéletes.

Nekem a sikeres hónapban a 14 ciklusnapon 7 mm volt. Én is megijedtem, hogy kevés, de a doki megnyugtatott, hogy elég, és elég is volt :))

20 hkm

2016. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! és Gratulálok! :)

Én most vagyok a 10.ciklusnapon. 27naposak általában a ciklusaim.

2016. okt. 19. 12:33
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen jónak számit minimum 8mm-nek kell lennie ahhoz hogy megtudjon tapadni. Ezt mondta a nőgyógyászom. Szóval drukkolok :)28+4 hkm
2016. okt. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Kösziii és neked is Gratula a babához! :) de jó nektek :) remélem nekem is lesz nemsokára egy kis élet a pocakomban :)

8mm 10.napon szerintem se lehet rossz,mert ez ovu után még vastagodik úgy tudom. nagyon köszönöm a válaszokat! :)

2016. okt. 19. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Látom hogy régi a kérdés de mivel teherbeesésem előtt én is naponta kerestem rá ilyen információkra, leírom nektek hogy: én egy pozitív teszt után rohantam az orvoshoz hogy itt a baba, majd kiábrándított, hogy semmit nem lát ami terhességre utalna, viszont a méhnyálkahártya 4mm, szóval kizárt a baba. Ilyen vékonyon nem tud megtapadni. Biztos rossz volt a teszt vagy rosszul olvastam le.

45 éve praktizál a doki, gondoltam ő már látott mindent, tutira elhittem neki h téves a két csík. Vérvételre beutalt, aminek az eredménye kimutatta, hogy mégis itt a baba!!!

Szóval nem kell a mm-eken pörögni, bármi előfordulhat, ha jönni akar a baba, nincs számára akadály 😊

17h km

2017. júl. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!