Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A luteáris szakasz mindig...

A luteáris szakasz mindig ugyanolyan hosszú, hány nap?

Figyelt kérdés
25-26 naposak a ciklusaim.Pém a 14 napon volt a luteáris szakaszom eddig 12 napos volt.De ma reggel 22.napra megjött,pénteken kellett volna.Úgy tudtam a luteáris szakasz mindig egyforma hosszú.
2010. ápr. 26. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:
lehet, h hamarabb volt az ovuláció. rendszeres hőmérőzéssel tudod ezt nyomon követni, vagy van, aki az ovutesztben hisz. egyébként mindenféle körülmények miatt lehet átmeneti ingadozás ebben is, nem vagyunk gépek.
2010. ápr. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem is változik a hossza. A legrövidebb 10, a leghosszabb 16 nap volt. De legtöbbször 13-15 nap. Azt nem tudom, hogy baj-e.
2010. ápr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!