Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhesvagy de nem vagy...

Ha terhesvagy de nem vagy biztos benne akkor az ovulácio elmaradthat?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi van??
2016. okt. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Jajj!

Ha a kimaradt mensi idején/után csinálsz egy hcg tesztet, kiderül, hogy terhes vagy-e. Ha terhes vagy, nem ovulálsz.

2016. okt. 21. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Arra gondolsz,hogy még nem pozitìv a teszt, de màr jönne a következő ovulàció?

Kimaradhat, de nem törvényszerű.

Van olyan is amikor az ikrek fogannak 2 külön peteérésből.

2016. okt. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Terhesen nincs ovuláció. Ovu teszt lehet pozitív terhességtől is, ha azért kérdezed.


Utolsó, ott pár óra vagy nagyon max 1-2 nap különbség lehet, amikor még nem olyan magas a progeszteron szint. Sikeres ovu után a progi ugyanis gátolja a többi ovut.

2016. okt. 22. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
igen erre gondoltam csak hulyen fogalmaztam..koszonom
2016. okt. 22. 09:07
 6/7 anonim ***** válasza:

4# es te a szuperfekundàcióról beszélsz én meg a szuperfetàcióról.

Amit te mondasz az az, hogy két petesejt termékenyül meg külön időpontban( akàr màs apàtól) pàr óràn belül.

Amit én az az, hogy a màr meglévő terhesség alatt következik be az újabb fogamzàs.


És van ilyen, de ha Te nem tudsz róla,akkor utàna kellene nézni, nem màst kétségbe vonni.


Pl az àllatvilàgban ez rendszeresen előforduló dolog. Az embereknél pedig hiba, akàr az iker kimérizmus, a tükörikrek, félig egypetéjű ikrek.

2016. okt. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sikeres ovu után a progi ugyanis gátolja a többi ovut.


Nyilvàn úgy ahogy a szoptatàs alatti teherbeesést is gàtolja.

2016. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!